Sundays With Tabs the Cat, Makeup and Beauty Blog Mascot, Vol. 770

Tabs کاملا اوآهو را دوست داشت و به قدری از او بازدید می کرد که در پروازهای درجه یک از منطقه خلیج حضور داشت. متأسفانه… او هرگز صندلی دستیارش را ارتقا نداد، اما من حدس می‌زنم که یک گربه باید همان کاری را انجام دهد که یک گربه باید انجام دهد تا تجارت خود را سودآور نگه دارد.

دفعه بعد که با بچه گربه خود به اوآهو می روید، حتما او را ببرید. 🙂

رزی

من پیشنهاد دادم که رزی را در این سفر همراهی کنم، اما او پاسخ داد: “علم منتظر ،ی نیست.” من حدس می زنم که او خیلی شلوغ است.

الوها، جلف جلف!

نزدیک‌ترین نقطه به قلب او اسپای منحصر به فرد و فقط دعوت‌شده واقع در ساحل شمالی بود که بیشتر به خاطر ماساژ شیاتسو لو، و درمان‌های ، معروف است.

اما یخ سس ریش ما در رتبه دوم قرار دارد.

همه جا لیوان های ،یف بود و رزی انگار با کت آزمایشگاهش خوابیده بود. آه!

امیدوارم او و حیوان خانگی اش خانه را به یک آزمایشگاه بداهه تبدیل نکنند… این همان چیزی است که آ،ین بار اتفاق افتاد، و تمیز ، مکان برای همیشه طول کشید.

در حالی که ما آنجا هستیم، مشاغل مختلف مستقر در اواهو را زیر چتر Tabs the Cat Industries بررسی خواهم کرد.

Anyw،…Tabs چندین ،ب‌وکار مجلل را راه‌اندازی کرد که به مشتریان گربه‌ها در جزایر خدمت می‌،د.

شوپت، گربه کارل لاگرفلد، حداقل دو بار در سال برای درمان پنجه و پنجه م،-پدی م،-پدی به ملاقات می‌رود.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sundays-with-tabs-the-cat-makeup-and-beauty-blog-mascot-vol-770/

با این حال، ،ب و کار یخ اصلاح او پولساز بوده است. چندین مکان در مراکز توریستی مهم در سراسر جزیره وجود دارد که هر کدام از آنها یخ اصلاح شده برای گربه ها با مواد ارگ،ک سالم و محلی از مزرعه تا سفره سرو می کنند.

این خوشامدگویی است که من طی چند روز آینده از TON استفاده خواهم کرد، زیرا برای بازدید از فام بام به هاوایی می رویم (رزی ترجیح داد در اطراف نگهدارنده حیوان خانگی مورد علاقه اش به ،وان رئیس بماند).

من تلخ نیستم، ،م می خورم! 😂

همچنین، اگر گربه‌ای را می‌شناسید که به دنبال گره زدن است، بازو/پنجه‌ی برنامه‌ریزی عروسی این ،ب‌وکار، خدمات کامل، برنامه‌ریزی عروسی مقصدی پیشرفته را در زیباترین مکان‌های دوستدار گربه‌ها در اوآهو ارائه می‌دهد.

یخ اصلاح گربه ای محبوب ترین…