Sundays With Tabs the Cat, Makeup and Beauty Blog Mascot, Vol. 769

او گهگاه از تلفن ماهواره‌اش با من تماس می‌گرفت، بیشتر اوقات برای چیزهای ،انه‌ای مانند یادآوری به من که در هنگام بازگشت غذای مورد علاقه‌اش را آماده کنم، یا اینکه فقط به من یادآوری کند که بهتر است در طول کارش سست نباشم. غیبت (FYI، من نبودم). من می خواهم باور کنم که این روش او بود که می گفت دلش برای من تنگ شده است … اما نمی دانم.

پاریس، لندن، نیویورک، میلان – تبز در تمام شهرهای بزرگ مد در باند فرودگاه ها قدم زد، بنابراین بسیاری از طرفدارانش او را با کارهایی که در کلان شهرها انجام می داد مرتبط می دانند.

رزی بارها به من گفته است که برای چنین ماجراجویی افراطی ساخته نشده است.

طول، ترین مدتی که او تا به حال رفته بود، هشت هفته بود. او در منطقه ای دورافتاده در جزیره ونکوور در بریتیش کلمبیا بود و این را دریافت کنید! – به این دلیل بود که او یک شرکت کننده در برنامه بقا “تنها” بود.

او می‌گوید که ترجیح می‌دهد به این موضوع نزدیک شود، زیرا او یک خانه‌دار است، اما صادقانه بگویم، فکر می‌کنم برای این است که بتواند آزمایش‌های علمی خود را در آزمایشگاه‌های مختلف در اطراف منطقه خلیج پیگیری کند.

با این حال، چیزی که بسیاری از مردم نمی‌دانند، این بود که او به همان اندازه در بیابان راحت بود، زیرا پیشینه گسترده‌اش در آموزش مهارت‌های بقای بدوی بود.

هیچ ایده ای نداشتم تا اینکه یک روز تلویزیون را روشن کردم و دیدم که او با یک توپ نخ در رودخانه ماهیگیری می کند.

رزی

او در حال حاضر در حال انجام تحقیقات با استنفورد، UCSF و UC Berkley است، و ما نمی‌تو،م بیشتر از این افتخار کنیم! 🙂

در موارد نادری که او وقفه های طول، از حرفه مدلینگ خود داشت، گاهی اوقات هفته ها در یک زمان از ش،ه خارج می شد تا مهارت های خود را در ماجراجویی های حماسی در مکان های دوردست مانند پاتاگونیا و مغولستان آزمایش کند.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sundays-with-tabs-the-cat-makeup-and-beauty-blog-mascot-vol-769/