Sundays With Tabs the Cat, Makeup and Beauty Blog Mascot, Vol. 719

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sundays-with-tabs-the-cat-makeup-and-beauty-blog-mascot-vol-719/

در حالی که تبز از زندگی شبانه هاوایی لذت می برد و در اینجا یک حرفه مدلینگ زن جلف غنی داشت، رزی احتمالاً ترجیح می دهد وقت خود را در محوطه دانشگاه هاوایی بگذراند.دکتر Cutie Pie، گیاه شناس برجسته گربه هاوایی.


دکتر عیار پای


پروفسور بادام زمینیCutie Pie و Peanut در حال تحقیق در این زمینه.
برنامه شلوغ رزی مانع از پیوستن او به ما در این سفر شد، اما او بسیار علاقه مند است که روزی از هاوایی، به ویژه پارک ملی آتشفشان در جزیره بزرگ دیدن کند.

من و کانر از طرف رزی با برخی از دانشمندان و تحقیقات برجسته گربه سانان در جزیره ملاقات کرده‌ایم، مثل امروز که در اینجا با دکتر کوتی پای، که گیاه‌شناس برجسته گربه‌شناس هاوایی است، ملاقات کردیم.

ما همچنین به دنبال اقلام بامزه ای با مضمون جلف که فکر می کنیم رزی دوست دارد، از جمله این جعبه شکلات بامزه نگاه کرده ایم.

همانطور که می د،د، او یک دانشمند جلف و یک مهندس است. در نتیجه، او از کاغذ نمودارهای زیادی عبور می کند.

او همه چیز را در مورد خوشمزه ترین گیاهان استوایی می داند.

میو-لوها! رزی می خواست یک سلام سریع از نواتو بگوید. کانر، ال هاب و من هنوز در اوآهو هستیم، اما فردا برگشتیم. رزی با حیوان خانگی خود در کالیفرنیا زندگی می‌کرده است و غذای مهم و آبمیوه و حیوانات خانگی را می‌خورد. صادقانه بگویم، او عجله زیادی برای دیدن ما ندارد، اگرچه کاغذ گراف و سرب مداد مک،کی او در حال اتمام است، که باید روی مح،ات خود کار کند.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،