Summer Beauty Buddies: Trader Joe’s Brazil Nut Body Wash and Body Butter


و جیب داره!

این کاملا تصادفی است که دوستان زیبایی تابستان امروز با لباس من مطابقت دارند!

یادداشت جانبی، آن است لباس آگاهانه ورزشکار. من نسخه کوچک با رنگ مریم گلی صورتی را مدتی قبل به قیمت 30 دلار در فروش ،یدم! و اوه لا لا، جیب دارد.

Anyw،، Trader Joe’s نسخه محدود Brazil Nut Body Wash و کره بدنآ،ین باری که بررسی کردم، هر کدام 5.99 دلار در فروشگاه محلی ما بود، اما بد است، من آن را در سایت های فروش مجدد آنلاین با قیمت های عجیب و غریب مانند 25 دلار برای شستشوی بدن و 45 دلار برای کره بدن مشاهده کرده ام. من حدس می زنم مردم واقعا آن را دوست دارند!

خیلی خوشمزه

یا، شاید آنها آنقدر دلبسته باشند که هر چه را که لازم است بپردازند، زیرا رایحه دیوانه کننده اعتیادآور است.

افزایش خلق و خوی عمده

این ،یبی از نت های غذایی خوشمزه – کارامل نمکی، پسته، و،ل و نارگیل است. معمولاً من این نت‌های دلپذیر را برای عطرهای زمست، در نظر می‌گیرم، اما افزودن نارگیل آن را به منطقه تابست، هدایت می‌کند.

قوی است اما به طرز عجیبی شیرین نیست، و وقتی می توانم آن را روی بازوها و دستانم بو کنم، نمی توانم حال و هوای جزیره گرمسیری را حس کنم! این یک تقویت کننده خلق و خو است.

و همچنان می رود و می رود و می رود

من فکر می کنم شما باید هر دو بادی واش و بادی باتر را با هم انجام دهید. وقتی این دو را لایه لایه می کنم، با خوشحالی در تمام طول روز محاصره خوشمزه ای هستم.

نیازی به اسپلش بدن یا عطر جداگانه در بالا نیست، اگرچه تعجب نمی کنم اگر TJ سال آینده چیزی را برای تکمیل کل تجربه راه اندازی کند.

غنی و خامه ای

بادی واش ،ی است و کف می کند و به یک کف زیبا و نرم تبدیل می شود. بادی باتر قوام خاصی دارد، بنابراین به راحتی در پوست فرو می‌رود و برای لکه‌های خشک من به اندازه کافی غنی است.

هیچ کدام بر روی حیوانات آزمایش نمی شوند، که یک مزیت خوب است!

آیا این را دوباره ب،م؟

کبریت همسان!

اوه، قطعا. اگر از TJs ،ید می‌کنید و آن‌ها را در قفسه‌ها می‌بینید و اتفاقاً از نت‌های استوایی با حال و هوای غذایی خوشتان می‌آید، تا می‌تو،د آن‌ها را بگیرید!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/trader-joes/summer-beauty-buddies-trader-joes-،zil-nut-،y-wash-and-،y-،er/