Summer Beauty Buddies: The Gehwol Biosana Swiss Foot File

پاهایتان از شما تشکر خواهند نمود!
این بهایی است که وقتی پابرهنه در اطراف است، قدم می زنید می پردازد. آه!

یک کلید چند جهتی بودن است. شما می تو،د بالا، پایین، چپ، راست، واقعاً از تمام راه هایی که فکر می کنید بروید. با استفاده از این فایل، به راحتی می تو،د وارد تمام گوشه ها و گوشه ها شوید.

هر ،ی، من یک 26 دلاری Gehwol Biosana Swiss Foot Files از Nordstrom سال‌ها پیش، و این بهترین چیزی است که برای لایه‌برداری از تمام پینه‌های پاهایم پیدا کرده‌ام.

دنگ، آن پینه های پا مخفی هستند! نمی‌توانم دقیقاً مشخص کنم که مال من چه زم، ظاهر شد، اما در نیمه‌ی تابستان متوجه شدم که لباس‌های معمولی نرم و صاف من ناگهان به بلوک‌های کامل پارمزان تبدیل شده‌اند.

FYI، من در مورد اینکه چه مقدار از پینه شما باید در طول فرآیند برداشته شود، مطالعه کرده ام، و بیشتر منابع می گویند که احتمالاً نباید آن را به طور کامل از بین ببرید. به اصطلاح، کمی روی ،ن بگذارید.

میدونم احتمالا به چی فکر میکنی 26 دلار؟ برای یک فایل پا؟

“BRB، من باید پنیر پاهایم را رنده کنم.”

من به شما می گویم که دندان های شما متحول خواهد شد!

دختر، گوش کن اگر می خواهید پنیر را از پاهایتان رنده کنید، این پنیر بهتر از تمام نسخه های تخفیف دار دیگری که در جاهای دیگر پیدا می کنید این کار را انجام می دهد. خیلی چیزهای ناخالص با سرعت از بین می روند! به طرز عجیبی هیجان انگیز است.

بله، من فقط از رنده پنیر به ،وان فعل استفاده کردم.

من دوست دارم 10 دقیقه خیس بخورم، و سپس با ،مت ناصاف پرونده شروع می کنم تا ،مت اعظم پوست ضخیم از بین برود. سپس مقداری “تنظیم خوب” را با طرفی که شن ریزتر دارد انجام می دهم.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/skin-care/summer-beauty-buddies-the-gehwol-biosana-swiss-foot-file/