Summer Beauty Buddies: The Gehwol Biosana Swiss Foot File

“BRB، من باید پنیر پاهایم را رنده کنم.”

دختر، گوش کن اگر می خواهید پنیر را از پاهایتان رنده کنید، این پنیر بهتر از تمام نسخه های تخفیف دار دیگری که در جاهای دیگر پیدا می کنید این کار را انجام می دهد. خیلی چیزهای ناخالص با سرعت از بین می روند! به طرز عجیبی هیجان انگیز است.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من به شما می گویم که دندان های شما متحول خواهد شد!

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/skin-care/summer-beauty-buddies-the-gehwol-biosana-swiss-foot-file/

یک کلید چند جهتی بودن است. شما می تو،د بالا، پایین، چپ، راست، واقعاً از تمام راه هایی که فکر می کنید بروید. با استفاده از این فایل، به راحتی می تو،د وارد تمام گوشه ها و گوشه ها شوید.

میدونم احتمالا به چی فکر میکنی 26 دلار؟ برای یک فایل پا؟

پاهایتان از شما تشکر خواهند نمود!

FYI، من در مورد اینکه چه مقدار از پینه شما باید در طول فرآیند برداشته شود، مطالعه کرده ام، و بیشتر منابع می گویند که احتمالاً نباید آن را به طور کامل از بین ببرید. به اصطلاح، کمی روی ،ن بگذارید.

بله، من فقط از رنده پنیر به ،وان فعل استفاده کردم.

هر ،ی، من یک 26 دلاری Gehwol Biosana Swiss Foot Files از Nordstrom سال‌ها پیش، و این بهترین چیزی است که برای لایه‌برداری از تمام پینه‌های پاهایم پیدا کرده‌ام.

من دوست دارم 10 دقیقه خیس بخورم، و سپس با ،مت ناصاف پرونده شروع می کنم تا ،مت اعظم پوست ضخیم از بین برود. سپس مقداری “تنظیم خوب” را با طرفی که شن ریزتر دارد انجام می دهم.

این بهایی است که وقتی پابرهنه در اطراف است، قدم می زنید می پردازد. آه!

دنگ، آن پینه های پا مخفی هستند! نمی‌توانم دقیقاً مشخص کنم که مال من چه زم، ظاهر شد، اما در نیمه‌ی تابستان متوجه شدم که لباس‌های معمولی نرم و صاف من ناگهان به بلوک‌های کامل پارمزان تبدیل شده‌اند.