Violet Voss Like A Boss – بررسی پالت سایه چشم PRO و نمونه ها

Violet Voss Like A Boss – بررسی پالت سایه چشم PRO و نمونه ها

Violet Voss با یک پالت سایه چشم زرق و برق دار بیرون آمد. با عنوان “مثل رئیس”، متشکل از 20 سایه، از مات تا فویل. رنگ‌ها از رنگ‌های خنثی گرفته تا برخی از رنگ‌ها مانند صورتی و سبز تیره متغیر هستند. این پالت برای استفاده در تمام فصول و هر مناسبت ساخته شده است. پس از آزمایش اولین پالت سایه چشم Violet Voss، باید بگویم که من طرفدار زیادی هستم و نمی‌توانم صبر کنم تا پالت‌های دیگر این برند را امتحان کنم.

فرمول فوق خامه ای، رنگدانه ای، بدون ریزش است و شامل پویایی رنگ ها می شود، مانند “Girl Crush” که یک طلای زرد کورکننده است! سایه‌ها قابل ساخت هستند و به‌طور یکپارچه با هم ترکیب می‌شوند تا هر بار ظاهری خیره‌کننده ایجاد کنند.


IMG 20181129 142148


رئیس


رئیس 2

ارزش
این پالت سایه چشم با قیمت 45 دلار به فروش می رسد و هر سایه چشم به قیمت 2.25 دلار است. هر سایه چشم 1.8 گرم است که اندازه بسیار مناسبی است. به دلیل کیفیت، قیمت مناسب است، و اگر بتوانید آن را در فروش پیدا کنید، قطعاً باید داشته باشید.

رنگدانه
با لمس سایه چشم با قلم مو و سپس انگشتم، می توانم تأیید کنم که این سایه ها کرمی و دارای رنگدانه های شدید هستند. برنامه مانند یک رویاست!

ترکیب پذیری
اینها بدون زحمت با هم ترکیب می شوند و با استفاده از برس ترکیبی، رنگ ها همچنان رنگدانه باقی می مانند، به جای اینکه مانند بسیاری از سایه های چشم دیگر با هم ترکیب نشوند.

طول عمر
ماندگاری طولانی، اینها چروک نمی شوند، و من صادقانه بگویم که من از قدرت ماندگاری آن حتی بدون پرایمر سایه چشم بسیار شگفت زده هستم.

بسته بندی
شیک، زیبا و جمع و جور! آینه بزرگ است و اندازه تابه ها برای فرو بردن برس خود در آنها عالی است.

افکار نهایی:
من برای امتحان کردن این پالت مردد بودم زیرا رنگ ها دقیقاً نام من را صدا نمی کردند … با این حال وقتی فرمول را امتحان کردم فوراً عاشق شگفت انگیز بودن این سایه ها شدم. من از طرفداران بزرگ سایه چشم هستم که کار کردن با آنها آسان است، زیرا همیشه در حال حرکت هستم. شخصاً برای من، صرف زمان زیادی برای ایجاد سایه چشم از طریق ترکیب بیش از حد و عدم وجود رنگدانه لذت بخش نیست. به خصوص نه در عصر حاضر که برندهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. این پالت واقعاً من را تحت تأثیر قرار داد.

طرفداران

  • بدون پارابن، سولفات و فتالات
  • رنگدانه دار
  • ماندگاری طولانی
  • حداقل سقوط
  • آینه

منفی

منبع: https://www.poutsopretty.com/violet-voss-like-a-boss-pro-eyeshadow-palette-review-and-swatches/