Sundays With Tabs the Cat, Makeup and Beauty Blog Mascot, Vol. 742

از اینکه به اطراف ماندید و فوراً کلیک نکردید متشکریم، مثلاً «این مکان $#@& چیست!؟ چه ل،تی کلیک کردم؟ آیا این یک وب سایت در مورد گربه ها است؟”

شوخی نمی کنم! منظورم پوشیدن لباس‌ها، ترغیب ، او به نگاه ، به دوربین، گاهی رشوه دادن به او، دعوت از ال هاب برای ایستادن پشت دوربین در حال تکان دادن ،اب‌بازی تیزر گربه‌پر برای جلب توجه او – صادقانه بگویم، ترفندهای تجارت وبلاگ‌نویسی حیوانات خانگی . بله، گاهی اوقات برای گرفتن یک ع، خوب از Tabs که رویایی به دوربین نگاه می کند، کار زیادی می برد. گاهی اوقات ده ها و ده ها ع، برای گرفتن یک ع، عالی.

باید بگم، ذهنم را به هم می زند!

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sundays-with-tabs-the-cat-makeup-and-beauty-blog-mascot-vol-742/

حتی درک ، آن سخت است، اما من برای بخش قابل توجهی از زندگی ام برای این وب سایت تایپ می کردم و ع، می گرفتم. در واقع بچه‌هایی در دبیرستان هستند که وقتی من آن را شروع کردم حتی به دنیا نیامده بودند.

امروز صبح خیلی زود بیدار شدیم و همه برای کریسمس و باز ، هدایا به طبقه پایین آمدیم. موسیقی کریسمس را در آمازون اکو پخش کرد، قهوه‌ها و شکلات‌های داغ ما را درست کرد و رزی در تمام مدت آنجا با ما بود.

اما با این حال… مهم نیست که چقدر ع، گرفته شده یا چقدر زمان، Tabs هرگز دور نمی‌شود. او هرگز من را با انزجار نخورد – نه یک بار. اگر او را روی زمین می گذاشتم، همان جا می ماند، درست در کنار پای من و بچه گربه ها را در آغوش می گرفت، و فکر نمی کنم فقط خودم را متقاعد کنم. من واقعاً معتقدم که او از خودش لذت می برد. من همچنین معتقدم که او من را دوست داشت، و او عاشق مهرب، و توجه بود. ،م می خورم، به شیوه گربه ای اش، او عاشق فانتزی بود که من در اطرافش ساختم. 💕

حالا روز به پایان رسیده است و رزی هیچ جا پیدا نمی شود…

امیدوارم تعطیلات فوق العاده ای داشته باشید. ارسال بهترین آرزوها برای شادی، خوشبختی – سلامتی، مهمتر از همه، برای شما و عزیزانتان، زیرا هیچ چیز دیگری مهم نیست.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

البته، مقاومت در برابر چروک شدن کاغذ ناشی از باز ، کادو برای گربه تقریبا غیرممکن است، و او همه چیز را درگیر خود کرده بود. پدربزرگ و مادربزرگش (مادر و پدرم) نیز برای او ،اب بازی های جدیدی گرفتند که او بلافاصله آنها را زیر قطعات مختلف مبلمان گم کرد.

بله، اساسا. ی،ی تقریباً گربه ها، آرایش، تصاویر تلویزیون واقعیت. بیشتر مز،فات واقعا

سلام رفیق. کریسمس مبارک.

او اکنون بخش مهمی از خانواده است. 😊

ها! اما به طور جدی، این است. 😊 و این برای من خوب است زیرا می دانم زندگی واقعی شما جدی است. شما هم مثل من نگر، های بزرگی دارید. چیزهایی دارید که نگرانشان هستید. شما امید و ترس دارید. ممکن است رویاهایی داشته باشید. گاهی اوقات شما با خوابیدن مشکل دارید (چه ،ی اینطور نیست، درست است؟). مطمئنم شما هم مثل من نسبت به بعضی چیزها احساس مالیخولیا می کنید. بعضی چیزها باعث می شود که نسبت به خودتان احساس بدی داشته باشید، و من این را به این دلیل فرض می کنم که شما یک انسان هستید (یا یک گربه!)، و فکر می کنم ا،ر مردم همین چیزها را احساس می کنند. ما در طول زندگی، فقط در لحظات مختلف، چالش‌های مشابه زیادی را پشت سر می‌گذاریم.

راستش نمی دونم با این کار به کجا می رفتم جز اینکه بگم یک میلیون سال وبلاگ می نویسم. انشالله یک میلیون دیگه وبلاگ می نویسم. 😂

از آنجایی که من از این دیدگاه 15 ساله در مورد کل این موضوع وبلاگ نویسی بهره دارم، گاهی اوقات به کل بازه زم، نگاه می کنم و چیزهای خاصی برجسته می شوند. یکی از آنها این است که Tabs، که اکنون کمی بیش از سه سال پیش درگذشت، اما بخش بزرگی از الهام بخش من برای وبلاگ نویسی بود، – و در این مورد شما را شوخی نمی کنم – واقعاً و واقعاً به نظر می رسد که مشتاقانه منتظر مطالبی است که من گذاشتم. او را برای گرفتن ع، های تعطیلات که از او گرفتم و به اشتراک گذاشتم.

فکر می‌کنم او با جشن‌های امروز خودش را خسته کرد و مک، آرام برای چرت زدن پیدا کرد، اما وقتی همه به طبقه بالا می‌رویم و می‌خوابیم، تضمین می‌کند که او ما را دنبال خواهد کرد، زیرا او همیشه، همیشه در تخت ما می‌خوابد.

اگر برخی از افراد می توانند بزرگتر از زندگی باشند، پس برخی از گربه ها نیز می توانند بزرگتر باشند.

خنده دار است، اما من فقط به کریسمس و این سری پست، یکشنبه ها با زبانه ها فکر می کردم. من این وبلاگ را در سال 2007 راه اندازی کردم، بنابراین این… پانزدهمین کریسمس برای وبلاگ آرایش و زیبایی است.

رزی