Sundays With Tabs the Cat, Makeup and Beauty Blog Mascot, Vol. 726

تبس پسر ما گربه ای بزرگ بود که قلب بزرگتری داشت. او دوست داشت شهرت خود را به ،وان یک دیوای خودمحور حفظ کند، اما اگر تبهای واقعی را می‌شناختید، می‌دانستید که او در واقع بسیار بخشنده و شیرین بود و برای گربه‌های محروم جایگاهی نرم داشت.

هر چند این فقط نوک کوه یخ بود. Tabs همچنین میزبان جمع آوری کمک های مالی نخبگان در سراسر جهان از میلان گرفته تا پاریس، موناکو، بارسلونا، ریو و توکیو بود. بله، آن روزها و شب های طول، بود، اما من اصلاً اهمیتی نمی دادم، زیرا می دانستم آنها برای بچه گربه ها هستند.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sundays-with-tabs-the-cat-makeup-and-beauty-blog-mascot-vol-726/

بله، هرگز یک لحظه ،ل کننده در اینجا نیست. 🙂

تنها سفری که او مرا نبرد، کنسرت خیریه ای بود که روی ماه برگزار کرد (!). تیم مهندسی او، در همکاری با ناسا، 200 هکتار از مناظر ماه را شکل دادند!

آره میدانم! وقتی به من گفت که باید در خانه بمانم تا گیاهانش را آبیاری کنم، پنه، خیالم راحت شد…

و سپس در آ، هفته گذشته من به رزی در اجرای یک برنامه سرگرم کننده اجتماعی برای گربه ها در برنامه نویسی کمک کردم. همانطور که می تو،د تصور کنید، این یک موفقیت بزرگ بود.

به همان اندازه که او عاشق تبلیغات بود، ما اغلب کارهایی را زیر نظر داشتیم، مثلاً هر سال میزبان چندین فروش شیرینی پزی همراه با Bauc،n Bakery در Yountville، کالیفرنیا بودیم، و بین من و شما… هر یک از این رویدادها پول زیادی برای هزینه های مختلف داشت. سازمان های خیریه گربه و اه، ارزشمند، از جمله Camp Catnip، یک سازمان غیرانتفاعی Tabs شروع به کمک به بچه گربه های جوان نیازمند کرد.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

پول خوبی جمع می کنند. به علاوه، او جنبه های علمی پخت را جذاب می داند.

رزی

تا به امروز، رزی عمیقاً به پروژه معروف کنسرت ماه که Tabs در تمام آن سال‌ها پیش اجرا کرده بود، حسادت می‌کرد، اما او هر کاری که می‌تواند انجام می‌دهد. مانند، برای کمک به گربه ها و بچه گربه ها در منطقه خلیج شمالی که به علم علاقه مند هستند، رزی شروع به میزب، فروش ماهیانه پخت کرد.