Sundays With Tabs the Cat, Makeup and Beauty Blog Mascot, Vol. 722

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

باید آن را به دوست کوچکم بدهم. او همیشه رویاهای بزرگ می دید. 🙂

من می خواهم انگشتانم را روی هم بگذارم که به زیبایی مربوط می شود. 😉

رزی

امروز او را در حال بررسی یادداشت‌های تجاری قدیمی تبس و بررسی برنامه‌هایش برای راه‌اندازی یک امپراتوری عطر/خانگی بود، و فکر می‌کنم این باعث شد چرخ‌هایش دوباره بچرخند. من در حال یافتن کتاب هایی در مورد عطرسازی و علم رایحه هستم، بنابراین او ممکن است چیز جدیدی درست کند.

زبانه ها ارتباط ویژه ای با گل ها داشتند و من فقط به این موضوع اشاره نمی کنم که او چگونه اسنپدراگون ها و گل مرواریدهای ژربرا من را می خورد.

من از رزی پرسیده ام که آیا گل رز واقعاً گل های مورد علاقه او هستند، اما به طور کلی پاسخی غیرمتعهد دریافت می کنم. او در مورد انواع هیب، مختلف گل رز و جنبه های فنی پرورش آنها ادامه می دهد، اما در واقع هرگز ننشسته و نمی گوید: “Mrow” که ترجمه شده به م،ای “من بوی گل رز را دوست دارم.”

او عاشق رنگ‌ها، عطرها بود – اوه، عطرها! می د،د، درست قبل از اینکه او بر روی پل رنگین کمان حرکت کند، ما برنامه ،ب و کار 10 ساله او را مجدداً اصلاح کردیم، و این شامل ایجاد نت های عطر از گل های مورد علاقه او به یک ردیف شمع برای خانه بود. سپس این به یک خط کامل دکوراسیون خانه تبدیل می شد که به او اجازه می داد تا تبدیل به مارتا استوارت گربه ها شود.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sundays-with-tabs-the-cat-makeup-and-beauty-blog-mascot-vol-722/

او هرگز این را اعتراف نمی کرد، زیرا همیشه می خواست گربه خودش باشد، اما رایحه گلی مورد علاقه او همان عطر من بود – بنفشه.