Summer Beauty Buddies: Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+ و رژ لب مرطوب کننده Supergoop Lipshade


من لیپشید Supergoop Lucky Me را روی لب ها و گونه هایم می پوشم.

وقتی محصولات زیبایی پیدا می کنید که 1) به خوبی سفر می کنید، 2) کاملاً مفید هستند و 3) وقتی آنها را می پوشید به شما احساس خوبی می دهند، باید آن را دوست داشته باشید. من تمام موارد بالا را با این دو شیرینی که هفته گذشته در Sep،ra انتخاب کردم به دست می‌آورم!

حمل و نقل Lil’ Sep،ra

من آنجا بودم تا برای روز پدر برای پدرم هدیه ب،م. او یک باغبان مشتاق است و من از او می‌خواهم بازی محافظت از آفتاب خود را تقویت کند، بنابراین یک کلاه آفتابی از REI و یک بطری ، ضد آفتاب Shiseido برایش گرفتم. حالا که به آن فکر می‌کنم، باید دو بطری می‌،یدم، زیرا احتمالاً مادرم ضد آفتاب او را می‌دزدد، LOL!

به هر حال، من می‌خواستم یک ، ضد آفتاب لمسی در کیفم نگه دارم، چیزی کوچک و قابل حمل که نشتی نداشته باشد، بنابراین ،یدم یک ، ضد آفتاب Shiseido Clear Stick SPF 50 (30 دلار). خیلی آسان است که آن را باز کنید و آن چوب کوچک را برای لمس ، روی صورتم ،شید (در واقع، درست قبل از تایپ این جمله این کار را انجام دادم). س، وزن و بدون چربی است و رایحه ای ملایم تابست، مرکبات دارد. حتی کانر هم بدش نمی آید که از آن استفاده کند، که امتیاز خوبی است.

اگر مانند من اخیراً آرایش حداقلی دارید، استفاده از آن قبل از پیاده روی بسیار آسان است، یا اگر در حال رانندگی هستید و می خواهید کمی محافظت بیشتری در برابر آفتاب داشته باشید.

دوست دارم، عشق Supergoop Lipshade (24 دلار). چه لذتی!

این یک ضد آفتاب معدنی لب با SPF 30 است و دارای رنگدانه LEGIT مانند رژ لب کامل است. من لاکی پنی، یک رز تیره غنی ،یدم و در چند روز گذشته آن را می پوشم.

من آن را دوست دارم زیرا صاف است و احساس سنگینی نمی کند. همچنین ا،ر استیک های ضد آفتاب لب باعث می شوند لب هایم ، خورده و خشک شوند، اما این یکی اینطور نیست! این در واقع بسیار آبرسان است، که احتمالاً می تواند به این دلیل باشد که مقدار خوبی از مرطوب کننده های غنی دارد – روغن آووکادو، روغن جوجوبا، کره شی و کره دانه انبه، برای شروع.

من در حال برنامه ریزی برای دریافت چند رنگ دیگر هستم… به بررسی وب سایت Supergoop ادامه خواهم داد تا ببینم آیا فروش هایی در راه است یا خیر، و در صورت وجود، به شما اطلاع خواهم داد.

سه شنبه شما چگونه می گذرد؟ فردا اولین روز رسمی تابستان است. باورم نمی‌شود که این را می‌گویم، اما در حال ،ید لباس‌های فرم مدرسه کانر هستم، زیرا فقط می‌دانم که پلک می‌زنم و دوباره اولین روز مدرسه خواهد بود.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/،seido-3/summer-beauty-buddies-،seido-clear-sunscreen-stick-spf-50-and-supergoop-lipshade-hydrating-lipstick/