Summer Beauty Buddies: Chanel Les Beiges Water-Fresh Tint و Les Beiges Healthy Glow Cream Bronzing

دوستان زیبایی امروز شانل هستند!

من رنگ Water-Fresh را به ،وان پایه همه جانبه می پوشم (من از دو پمپ استفاده می کنم). ا،را با پودر ست نمیکنم و همینطوری که هست میذارم. شفاف و نیمه مات است و به نظر من بسیار تازه و ناسازگار به نظر می رسد.

من رنگ آمیزی آب تازه در مدیوم پ، و ، Healthy Glo Bronizng در Soleil Tan Medium Bronze می پوشم.
چهره برهنه و شاد!

بلند پوشیدن هم!

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/cosmetics/summer-beauty-buddies-chanel-les-beiges-water-fresh-tint-and-les-beiges-healthy-glow-bronzing-cream/

امیدوارم این پنجشنبه زیبا با شما مهربانانه برخورد کرده باشد! آغوشی بزرگ از این انتهای صفحه کلید.

سپس برنزه کننده ، Les Beiges را روی گونه ها و روی پلک هایم می کشم تا کمی رنگ و گرم شود. بدون زحمت با هم ،یب می شود و واضح به نظر نمی رسد. FYI، من به طرز خوشایندی از ماندگاری آن شگفت زده شدم. وقتی تنظیم می شود حرکت نمی کند!

چند نمونه!

خوب، پس برای تولدم امسال، خودم را با یک تی شرت جدید زیبا از برندی پذیرفتم که به نوعی وسواس دارم به نام ک، وی! کیف های بامزه زیادی هم دارند.

شما می تو،د هر دو مورد را در چندین رنگ مختلف در پیشخوان Chanel و آنلاین پیدا کنید.

در مورد اون پیراهن

من دو تا از محصولات صورتشون از کالکشن جدید تابست، رو بدون وقفه پوشیده بودم: Les Beiges رنگ آب تازه فونداسیون خالص در مدیوم پ، و ، برنزه کننده سلامتی Les Beiges Healthy Glow در برنز متوسط ​​Soleil Tan.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من در مرحله ای از سفر آرایشی ام هستم که نمی توانم با چیزی که احساس می کنم یا خیلی سنگین به نظر می رسد، بخصوص در تابستان کنار بیایم. من می خواهم شفاف ترین پوشش ممکن را داشته باشم و پوستم شبیه پوست واقعی شود. هر دوی این محصولات به آن ظاهر بسیار خاص دست می یابند!

شفاف و تازه

برای من، وقتی Chanel در ،یب است، واقعاً مانند تابستان است. 🙂