Summer Beauty Buddies: موارد ضروری برای روزهای استخر از Bioderma و Naturium

روغن ، ضد آفتاب را می شکند و به راحتی زیر دوش آب می شود.

با این حال، تمام آن ضد آفتاب‌ها در نهایت باید پاک شوند، و به همین دلیل است که دوستان زیبایی تابست، امروز، دو پاک‌کننده روغن، BFF‌های روز است، ما هستند. فریاد بزن روغن پاک کننده آتودرم بایودرما و روغن پاک کننده ،ی کاملیا ،ر شده Naturium برای اینکه جدا ، مواد ضد آب را بسیار آسان می کند.

دوستش دارم

من و کانر زمان زیادی را در است، سپری کرده‌ایم، و بین گلوله‌های توپ، پایه‌های دستی زیر آب و به اشتراک گذاشتن پیتزا با همسایه‌ها و دوستان، ، ضد آفتاب بسیار زیادی وجود داشت.

آب عزیزم!

آیا تا به حال در این تابستان زم، را در آب گذرانده اید؟ نمی دانم، قبلاً فقط ساحل را دوست داشتم، اما اکنون قدرد، جدیدی از است، دارم. برای من راحت‌تر است که بچه‌ها را وقتی در یک فضای بسته هستند زیر نظر داشته باشم و مجبور نیستم با ،صر امواج و جریان‌ها سر و کار داشته باشم. من همچنین دوست دارم به راحتی به صندلی ها، میزها و چترهای سایه بان دسترسی داشته باشم و بدانم که به راحتی می توانم به حمام بروم. شاید این یک چیز بزرگتر است؟ یا تبدیل شدن به یک چیز پدر و مادر؟

اگر نمی تو،د بایودرما آتودرم را پیدا کنید، چیز دیگری که می تو،د امتحان کنید، مومیایی ، پاک کننده آرایش در یک شیشه است. من آنهایی که توسط جن و Naturium هستند را دوست دارم.

از نظر ذهنی امروز اینجا هستم

من مطمئن هستم که شما یک پا،ازی مضاعف با یک پاک کننده روغنی برای صورت خود انجام داده اید، اما آیا به انجام کاری مشابه برای بدن خود فکر کرده اید؟ اگر تا به حال با حذف روی یا ضدآفتاب ضدآب دست و پنجه نرم کرده اید، پا،ازی مضاعف یک تغییر بازی خواهد بود! خیلی راحت تره

قبل از دوش گرفتن، چند پمپ از روغن بیودرما را روی نواحی از بدنم که از ، ضد آفتاب استفاده می‌کنم – بازوها، پاها، سینه و پشتم می‌مالم. من همین کار را با صورت و گردنم با روغن پاک کننده ،ی Naturium انجام می دهم.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/summer-beauty-buddies-must-haves-for-pool-days-from-bioderma-and-naturium/وقتی وارد دوش می‌شوم، از یک دستمال نرم برای پاک ، روغن و ضد آفتاب استفاده می‌کنم و سپس یک ژل دوش کف‌دار روی بدنم و یک پاک‌کننده صورت برای تمیز ، بیشتر ادامه می‌دهم.

ممکن است برای Bananarama و Taylor Swift یک “تابستان بی رحمانه” باشد، اما برای ما تابستان است،ی بوده است. روده بر شدن از خنده!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

خیلی خوب است که مجبور نباشم اسکراب کنم، به خصوص وقتی از ضد آفتاب معدنی حاوی روی استفاده می کنم. با اولین شستشوی روغن بسیار آسان تر و سریعتر است.

هر ساعت در ساعت، یک تایمر روی تلفن من بوق می‌زند تا به ما یادآوری کند که یک لایه دیگر را دوباره اعمال کنیم. ما تا اینجا خیلی خوب عمل کرده ایم!

تابستان است،های است، است
تابستان است،ی است