Scrunchies، قهرمانان ناخوانده دنیای مو، و TGIF!

من به نوعی به پایان رسید کانال فیتنس مارشال، که در نهایت مرا به رقصیدن در حمام با نور شب در ساعت سه بامداد سوق داد.

TGIF، دوست من! خدا را شکر که به پایان هفته رسیدیم، زیرا دیشب من یک شب دیگر از خواب مبهم داشتم و من به سختی کار می کنم. این بار موضوعی که مرا بیدار نگه می‌داشت این بود – نخندید – ،،ه‌ها.

اخطار داشته باشید: تماشای این کلیپ ها ممکن است به شما انگیزه دهد که پیراهنی مش، بپوشید و با اشتیاق @ss خود را تکان دهید.

اخیراً به ذهنم رسید که باید یال خود را با TLC بیشتری درمان کنم، بنابراین می خواهم اتو فر را کنار بگذارم و به لوازم جانبی مو ب،بم که احتمال آسیب کمتری به تارهای من وجود دارد.

ظاهراً از آنجایی که نیمه‌های شب بیدار بودم، یوتیوب تصمیم گرفت که زمان خوبی برای افتادن در یک سوراخ ،گوش 45 دقیقه‌ای باشد، LOL!

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/scrunchies-the-unsung-heroes-of-the-hair-world-and-tgif/

به هر حال، به طرز عجیبی، احساس می‌کردم در یک باشگاه هستم، با این تفاوت که شلوغ، ،یف، یا پر از آدم‌هایی که سعی می‌کنند ،م را لمس کنند، نبود و من لباس خوابم را پوشیده بودم.

روده بر شدن از خنده! جمعه بر شما مبارک!

من می خواهم چند اسکراچ در رنگ های خنثی تهیه کنم – قهوه ای، قهوه ای، مشکی، ، و مایل به قرمز. اگر در آ، هفته هنگام ورود به Ulta و Sep،ra نکته قابل توجهی پیدا کنم، به شما اطلاع خواهم داد.

در زندگی من به مواد غذایی بیشتری نیاز دارم

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

در طول ساعت جادوگری دیشب، فهرستی ذهنی از چیزهایی که باید ب،م تهیه کردم، از جمله کش های ساخته شده با جوراب بافی (این یک چیز است!)گیره فک و بله اسکرانچی.

من نمی توانم تنها ،ی باشم که این کار را انجام داده است. باید دیگران وجود داشته باشند.