Nordgreen – ساعت اسکاندیناویایی، مینیمالیستی (هدیه)

Nordgreen - ساعت اسکاندیناویایی، مینیمالیستی (هدیه)

اگر مدتی است که من را در اینجا دنبال کرده اید، می دانید که من عاشق همه چیز رز گلد هستم. از جانب آرایش به جواهرات، من برای رز گلد زندگی می کنم. من همچنین از طرفداران پر و پا قرص ساعت‌های ساده مینیمالیستی هستم و این غافلگیرکننده‌ای بود که برندی مانند Nordgreen برای همکاری با من تماس گرفت.

من تمام طراحی را دوست دارم، و در واقع به خرید یک ساعت برای پدرم برای روز پدر فکر می کنم، اگرچه تا سال آینده او را نخواهم دید.

به هر حال، کنجکاو بودم ببینم این یکی در من چگونه خواهد بود. مچ دست من در ابتدا بسیار کوچک است، بنابراین ساعت های دیگر من همیشه خیلی بزرگ به نظر می رسند. من همیشه می خواستم یکی را پیدا کنم که مناسب من باشد.

ساعت Nordgreen Philosopher Rose Gold
ساعت Nordgreen Philosopher Rose Gold

ساعت در یک جعبه زیبا عرضه می شود و یک کیف قابل استفاده مجدد نیز به من داده شد. جذاب! من عاشق برندی هستم که از بسته بندی پایدار استفاده می کند.

همانطور که می دانید، من در مورد همکاری با برند بسیار سختگیر هستم زیرا فقط می خواهم با برندهایی کار کنم که ارزش های آنها با ارزش های من مطابقت دارد. خوشحالم به اشتراک بگذارم که Nordgreen دارای یک برنامه بازگشت، که در آن می توانید از بین 3 دلیل ذکر شده در وب سایت آنها – بهداشت، آموزش و محیط زیست را انتخاب کنید. من مدافع حقوق کودکان و آموزش هستم، بنابراین برای من بی‌معنی بود که این شرکتی است که می‌توانم با آن همکاری کنم.

ساعت Nordgreen Philosopher Rose Gold
ساعت Nordgreen Philosopher Rose Gold

درباره Nordgreen بیشتر بدانید اینجا

ما بر این باوریم که حق داشتن سلامتی خوب، محیط زیست پاک و آموزش کامل حق همه است. با این حال، واقعیت تلخ این است که بسیاری از جهان آنها را تجربه نمی کنند. با انگیزه ارزش‌های دانمارکی خود، زمانی که Nordgreen را تأسیس کردیم، می‌دانستیم که باید سهم خود را برای کمک به تغییر این امر به هر نحوی که می‌توانیم انجام دهیم. هیچ بهانه ای برای پس ندادن وجود نداشت.

– Pas & Vas، بنیانگذاران Nordgreen

سلب مسئولیت: Norgreen Watches در ازای این مقاله یک ساعت برای من ارسال کرده است. با این حال، هر نظری که در مورد این مقاله نوشته شود، صرفا بر اساس نظر صادقانه خودم است. من هیچ ضمانتی در مورد کامل بودن، قابلیت اطمینان و صحت این اطلاعات نمی دهم. هرگونه اقدامی که در رابطه با اطلاعات این وب سایت انجام دهید به عهده شماست و من هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان در ارتباط با استفاده از وب سایت خود نخواهم داشت.

منبع: http://kireimakeup.com/nordgreen-scandinavian-minimalist-watch-gifted/