Naturium Love بیشتر: کرم مرطوب کننده غنی از سرامید گیاهی | سرود هدف | آمریکای کوچک

امیدواریم این کار به لکه های ناهموار رنگدانه روی گونه ها و بالای لب بالایی من نیز کمک کند. *از انگشتان دست و پا عبور می کند.*

آیا در مورد آن شنیده اید؟ این خیلی خوب است!

کارن
منبع: https://makeupandbeautyblog.com/naturium/more-naturium-love-plant-ceramide-rich-moisture-cream-target-anthem-little-america/

در چند روز گذشته روز و شب آن را می‌کشیدم و امروز صبح که از خواب بیدار شدم، بالا،ه لکه‌های خشکم بهتر شد. بله برای تعمیر سد رطوبتی!

، گیاهی طبیعی

خفه کننده مروارید هومی پسر من را ، می کند! به نظر می رسد او مقداری از جواهرات بازی کانر را قرض گرفته و فراموش کرده است آن را پس بدهد.

، مرطوب کننده غنی از سرامید گیاهی Naturium Plant

این راه طول، من بود که می‌گفتم وقتی در Target بودم، مراقبت‌های پوستی بیشتری از Naturium ،یدم – یک شیشه ، مرطوب کننده غنی از سرامید گیاهی!

ملکه مراقبت از پوست من، دکتر ال،یس، آن را در ویدئویی درباره بهترین مرطوب کننده ها برای هایپرپیگمانتاسیون توصیه کرد. ظاهراً سرشار از ویتامین F (که به نام لینولئیک اسید نیز شناخته می شود) است.

، گیاهی طبیعی

از این نقطه به بعد، هر بار که بخش مراقبت از پوست را در Target مطالعه می کنم، این دیتی کوچولو در ذهن من بازی می کند.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من به تازگی شروع به تماشای یک برنامه در تلویزیون اپل به نام “آمریکای کوچک” کردم که فکر می کنم ممکن است دوست داشته باشید. این مجموعه ای از داستان های مستقل است که از داستان های واقعی مهاجران در ایالات متحده الهام گرفته شده است.

کل موضوع “قرار است برای کمک به هایپرپیگمانتاسیون” جالب است، بعلاوه، فکر می کنم اخیراً با لایه برداری زیاده روی کردم زیرا پوست من بسیار خشک تر از حد معمول است.

حال و هوای “تد کمند” دارد و من و ال هاب چندین بار در حین تماشای فصل اول اشک ریختیم. اگر به دنبال چیزی شیرین و الهام‌بخش برای تماشا هستید، این آ، هفته آن را فعال کنید.

امیدوارم این هفته با شما مهربان بوده باشد

خوشحال نیستی که جمعه است؟ خیلی خوشحالم که آ، هفته نزدیک است. من می خواهم آن را کمی زودتر با یک چای سبز ماچا لاته خوشمزه از نانوایی مورد علاقه ام در شهر جشن بگیرم.

از نظر فنی بسته‌بندی می‌گوید عطر آن را ندارد، اما برای بینی من بوی بدی می‌دهد، مثل شمعی که چند سال است در کابینتی غبارآلود گذاشته شده است. من آن را دوست ندارم، اما از آن متنفر هم نیستم.

نمایش مورد علاقه جدید