MAC Unsung Heroes: Texture Eyeshadow

MAC Texture هنوز هم یکی از خنثی های مورد علاقه من برای پاپ ، در چین است! جمعه خوش بگذرد!

برای مبتدی، که می‌خواهند قهوه‌ای تک، شیرین و راحت پوشیده شوند و تقریباً با همه چیز ست می‌شود، و همچنین برای افرادی که عمیقاً در آرایش چشم غوطه‌ور هستند و به دنبال راه‌هایی برای بهبود بازی شیب‌دار خود هستند، عالی است. من فکر می کنم که MAC برای همه ضروری است.

به دلایلی، شیمرها همیشه و همیشه راحت‌تر از مات‌ها ،یب می‌شوند (من حدس می‌زنم که این به نحوه سر خوردن تکه‌های براق روی سطح مربوط می‌شود)، بنابراین اگر مات‌ها را در چین خود امتحان کرده‌اید اما به نظر می‌رسد که همیشه به پایان می‌رسد. با تغییرات متلاطم، مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، بافت درم، برای بیماری های ،یبی شما است.

بافت مک
وارد چین خود شو، آمار.
با این حال، بافت فقط برای افرادی که می خواهند دو ساعت برای آرایش چشم خود وقت بگذارند، نیست. در واقع، اگر نمی‌تو،د برای sh*t ،یب کنید و فقط چیزی آسان می‌خواهید، در زندگی خود به بافت به ،وان رنگ چین‌دار/سایه انتقالی نیاز دارید، زیرا اگرچه معمولاً مات به نظر می‌رسد، اما از نظر فنی درخشان است و دارای این لکه‌های کوچک است. میکرو درخشش در تابه بیشتر اوقات، این لکه‌ها نامحسوس هستند، اما به ،یب آسان بافت کمک می‌کنند.

چین بافت مک
بافت این کار را در چین من انجام می دهد

یام

امروز، در تور MAC Greatest Brown Crease Color Hits Tour (عزیز، این یک تور بسیار خاص خواهد بود، اینطور نیست؟! هههه! به من اهمیت نده که خودم را در گوشه ای ، می کنم.)، ما بازدید می کنیم. سایه چشم MAC Texture.

تابه ای که در مجموعه من وجود دارد اکنون یک شارژ مجدد است که به قیمت 6 دلار به فروش می رسد، اما یک تابه با بسته بندی MAC مشکی و یک تابه در خط دائمی 18 دلار به فروش می رسد.

قهرمان آرایش ناشناس چیست؟ برای من، این یک لقمه آرایشی است که اغلب دست کم گرفته شده است، یک محصول مجموعه دائمی که زیر صفحه رادار بسیاری از دوستداران آرایش قرار می گیرد اما مرتباً دنیای من را تکان می دهد. مجموعه طول، مدت Unsung Heroes برخی از موارد مورد علاقه من را به نمایش می گذارد.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/cosmetics/mac-unsung-heroes-texture-eyeshadow-2/

اوه، بافت! ما در مورد چندین رنگ چین قهوه ای MAC مورد علاقه من، مانند شکلات سوئیسی و زین، در چند هفته گذشته صحبت کرده ایم.

و من نتوانستم بافت را فراموش کنم. 🙂

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

همچنین قهوه‌ای هلویی است، اما روشن‌تر و نارنجی‌تر از Saddle و تیره‌تر از قهوه‌ای ملایم است، و اگر واقعاً می‌خواستید فنی شوید، می‌تو،د قهوه‌ای ملایم را به ،وان اولین رنگ چین و سپس Texture را به ،وان رنگ دوم خود انتخاب کنید. سپس زین به ،وان سوم خود را.

و حتی من را با تمام رنگ‌های MAC که با آن‌ها همراه است شروع نکنید، زیرا ما تا سال آینده اینجا خواهیم بود. اما برای شروع، می‌تو،د آن را با قهوه‌ای ملایم، زین، شکلات سوئیسی، مالچ، سمور، برنز، هونی لوست، توین،، ترا،، همه چیز درخشنده، تدی، کاستاریچ…

اما این تنها در صورتی است که بخواهید اوضاع را پیچیده کنید و تمام مراحل را در شیب خود با دقت انجام دهید.

نمونه بافت مک
قهوه ای MAC ضروری