MAC Unsung Heroes: Saddle Eyeshadow

اساساً، اگر رنگ پوست شما NC42 یا NW40 است، یا تقریباً در آن مجاورت است، Saddle یک رنگ چین و همه منظوره فوق العاده است.

خوب، عجیب تر از آن چیزی که در ذهن من بود به نظر می رسید… اما به هر حال، مات ها زم، مفید هستند که می خواهید چیزی را فرورفته تر نشان دهید.

من سال ها سایه چشم MAC Saddle را دوست داشتم. این یکی از سایه های خنثی MAC مورد علاقه من در تمام دوران است!

بله، من گفتم نارنجی … اما قهوه ای تر از نارنجی است. خیلی نارنجی نیست کمی پرتقال فقط کمی گرما به آن می دهد.

این یکی از رنگ‌های ک،یک MAC است که باید حتماً داشته باشد، و در همه جا ارائه می‌شود – رنگ، عملکرد، زمان استفاده در تمام روز، و به دلیل تطبیق پذیری آن، ارزش دلاری خوبی دارد.

من برای آن زندگی می کنم، آن را دوست دارم و همیشه آن را می پوشم. سلام امروز دوباره پوشیدمش

قهرمان آرایش ناشناس چیست؟ برای من، این یک لقمه آرایشی است که اغلب دست کم گرفته شده است، یک محصول مجموعه دائمی که زیر صفحه رادار بسیاری از دوستداران آرایش قرار می گیرد اما مرتباً دنیای من را تکان می دهد. مجموعه طول، مدت Unsung Heroes برخی از موارد مورد علاقه من را به نمایش می گذارد.

نمونه زین مک
سلام پارنر فکر می‌کنم در مورد یک MAC NC42 برای ارجاع هستم، اگر مایل به دانستن آن هستم…

می‌تو،د ابتدا با مات قهوه‌ای روشن مانند MAC Soft Brown، Soba یا Wedge در ،مت چین شروع کنید، سپس Saddle را در ،متی از چین خود که می‌خواهید عمیق‌ترین و دورتر به نظر برسد، اضافه کنید.

قهوه‌ای تیره مات زیادی وجود دارد، و شما می‌تو،د از هر تعدادی از آنها در این راه استفاده کنید، اما Saddle واقعاً چیز خاصی است. از آس، ،یب ، آن شگفت زده خواهید شد، زیرا می د،د که معمولاً پر ، مات ها چقدر سخت است، درست است؟ زین به راحتی با سایر سایه‌های مات ،یب می‌شود، که مشخصه من برای «آنچه یک سایه مات عالی را می‌سازد» است، و همچنین ،یب آن با سایر روکش‌ها، مانند ساتن، یخ و براق نیز بسیار آسان است.

پر ، آن به قهوه‌ای روشن‌تر که با آن شروع کرده‌اید نیز یک گرادیان ایجاد می‌کند و به ظاهر کمی چیزی شبیه پیچیدگی می‌دهد.

من Saddle و Wedge را روی پلک‌هایم و در چین، Brun و Mulch در گوشه‌های بیرونی، کاغذ برنج برای برجسته ، گوشه‌های داخلی و ابروهایم، و Feline Kohl روی خطوط آب می‌پوشم.

تنها چیزی که می دانم این است که من عاشق این رنگ هستم، مرد، و سالهاست که آن را می پوشم! این یک – حالا لطفاً وقتی این را می گویم فرار نکنید – قهوه ای نارنجی مات است.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/mac-makeup/mac-unsung-heroes-saddle-eyeshadow/

ظاهر دیگری که من دوست دارم با رنگ قهوه ای ملایم در چین و Sable روی درب است. سپس Costa Riche را روی خطوط آب و مژه ها اضافه می کنم (یا گاهی اوقات با یک سرمه سیاه ک،یک مانند MAC Feline یا Smolder روی خط آبی خود استفاده می کنم).

سایه چشم زین مک
سوار شوید! این زین مک است…

گاهی اوقات از زین استفاده می‌کنم تا چین‌هایم را عمیق‌تر کنم و طوری جلوه بدهم که چشمانم بیشتر در حدقه‌هایم قرار گرفته‌اند…

من عاشق استفاده از آن با مدل‌های خنثی قدیمی MAC هستم، و یکی از ظاهر مورد علاقه‌ام این است که Wedge در چین قرار دارد، Saddle در آنجا برای عمیق‌تر ، آن، و سپس مالچ روی درب، Brun در گوشه بیرونی، و برجسته‌سازی بروله یا کاغذ برنج.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من می‌دانم که تعدادی از شما دخترها و دوست، که از MBB دیدن می‌کنید، ، سواری می‌کنند، بنابراین باید بدانم – آیا سایه چشم MAC Saddle به هیچ وجه شما را به یاد زین‌های واقعی می‌اندازد؟ آیا زین ها این رنگ هستند؟ چون من فقط یک بار سوار ، شده ام، پس واقعاً هیچ سرنخی ندارم.