elf Cosmetics SRSLY رژ لب ساتن در بررسی و نمونه های کرم

elf Cosmetics SRSLY رژ لب ساتن در بررسی و نمونه های کرم

elf Cosmetics یک رژ لب ساتن جدید در 10 رنگ عرضه کرده است که نویدبخش رنگدانه‌های یک‌باره می‌شود. با تنوع سایه ها و قیمت بسیار مقرون به صرفه این رژ لب بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.

خط رژ لب ساتن Srsly با قیمت 3 دلار آمریکا (قبل از مالیات) برای 5 میلی لیتر محصول به فروش می رسد. این یک قیمت فوق العاده برای رژ لب است. یک برند داروخانه مانند Maybelline با همان مقدار محصول e.lf حدود 8 دلار به فروش می رسد. رژ لب. من سایه کرم را سفارش دادم زیرا از طرفداران پررنگ نودهای صورتی روشن هستم. وقتی این محصول را دریافت کردم، هیجان زده بودم که این را امتحان کنم، اما بلافاصله متوجه شدم که رنگ آن برهنه بسیار کم رنگ است، برخلاف آنچه در وب سایت جن به نمایش گذاشته شده بود. رنگ کرم بسیار روشن است و به رنگ پوست من نمی آید. در واقع وقتی آن را پوشیدم، احساس کردم که من را شسته است. شاید اگر آن را با یک سایه دیگر لایه لایه کنم، با رنگ پوست من بهتر به نظر می رسید (NC15 برای مرجع).

فرمول این رژ لب شفاف و بسیار نرم است اما فرمول بسیار نازکی دارد. در اولین استفاده‌ام متوجه شدم که این رژ لب روی لب‌هایم کشیده می‌شود و برای رسیدن به ظاهر رنگدانه‌ای، باید چندین لایه استفاده شود. در نمونه زیر مجبور شدم 2-3 بار رژ لب را لایه برداری کنم تا به نتیجه رنگ برسم. علاوه بر این، این رژلب بیشتر به سمت یک روکش مات متمایل است تا ساتن. تقریباً بلافاصله سایه کرم شروع به نشستن در هر لکه خشک، ترک و خط روی لب های من کرد. این رژ لب خشکی لب‌هایم را بیشتر می‌کرد، و زندگی در یک محیط بسیار خشک مانند من، این رژلب برای من خیلی جذاب به نظر نمی‌رسید. به نظر من بسته بندی بسیار ارزان بود و از نظر قیمت رژ لب به ادعای خود عمل کرد که برای من مشکلی ایجاد نمی کرد. به عنوان آخرین نکته به نظر من رایحه کمی ناخوشایند است و بوی مواد شیمیایی می دهد.

افکار نهایی

در کل با اینکه قیمتش جذابه اما این رژلب برای من کار نکرد. من بسیار مشتاقانه منتظر یافتن فرمولی بودم که مطابق با ادعاهای “ساتن”، “رنگدانه” و “دوام طولانی” باشد، اما این برای من مناسب نبود. من احساس می‌کنم که لوازم آرایشی جن محصولات شگفت‌انگیز زیادی در بازار دارد که من از آنها لذت می‌برم، اما این کار برای من مفید نبود.

طرفداران

منفی

منبع: https://www.poutsopretty.com/e-l-f-cosmetics-srsly-satin-lipstick-in-creme-review-and-swatches/