Blogmas 2020: آموزش آرایش شام کریسمس

Blogmas 2020: آموزش آرایش شام کریسمس

پخش را فشار دهید.

آموزش آرایش شام کریسمس من بالاخره آمد! خیلی خوشحالم که وقت، انرژی و سکوت در خانه برای فیلمبرداری داشتم. درست است، من در این ویدیو صحبت نمی‌کنم – اما دلیلش این است که نمی‌خواستم کودک را از چرت بعد از ظهرش بیدار کنم.

کمی بیشتر در مورد ظاهر:

اولین قدم بعد از پاکسازی پوستم استفاده از یک سرم یا مرطوب کننده سبک است. این مرحله بسیار مهم است زیرا امکان استفاده یکنواخت تر از محصولات زیر را فراهم می کند. سرمی که من در حال حاضر برای روز استفاده می کنم آمپول Isntree TW-Real Bifida است (نظر من را اینجا بخوانید).

من از یک تکنیک کاربردی پایه جدید استفاده می‌کنم که پیروی از آن واقعاً ساده است و برای همه کسانی که علاقه‌ای به استفاده از کرم پودر مایع زیرسازی و کانسیلر ندارند، کار می‌کند. با استفاده از کانسیلر مایع در مناطقی که به آن نیاز دارند، مخلوط کردن آن و سپس گردگیری پودر فشرده در سراسر آن برای یکدست شدن پایه، یک لایه بسیار قابل تنفس و یکنواخت ایجاد می کند.

تمرکز من بر برنزه کردن و مجسمه سازی صورت است و فقط در جایی که لازم است، هایلایت را اضافه می کنم. اگر کنجکاو هستید، من پالت برنز و درخشش Charlotte Tilbury Filmstar خود را در همان لحظه که آن را دریافت کردم رها کردم، که تمام ترک‌ها و قطعات افتاده را توضیح می‌دهد. برای چشم، اجازه دادم مژه ها صحبت کنند – فقط از 2 رنگ سایه چشم استفاده می شود!

در مورد لب ها، من از جام مقدس فعلی خود استفاده می کنم – رژ لب مایع جوهر مات Maybelline Superstay (نظر من را اینجا بخوانید). این است *فقط* محصول لب که این روزها وقتی بیرون می روم از آن استفاده می کنم زیرا ضد تکان خوردن است، خشک نمی شود و رنگدانه زیادی دارد! سایه ای که من روی آن دارم 65 Seductress است. در واقع، این تنها سایه ای است که امروزه می پوشم. من خیلی عاشقش هستم!

امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. از فیلمبرداری و تدوین آن لذت بردم!

ورودی بعدی بلاگما فردا منتشر خواهد شد، و من در مورد چگونگی زنده ماندن از کریسمس صحبت خواهم کرد اگر امسال آن را به تنهایی سپری کنید. من درک می‌کنم که افراد زیادی خانواده‌های خود را برای کریسمس به دلیل قرنطینه‌های کووید و همه چیز همراه خود ندارند، و می‌دانم که چقدر سخت است که دلتنگ آنها باشیم. احساس تنهایی در زمان ظاهراً جشنی مانند این نیز وحشتناک است. بنابراین، مراقب پست فردای بلاگماس باشید. امیدوارم کریسمس امسال شما را روشن تر کند!

منبع: https://www.theskinnyscout.com/2020/12/23/christmas-dinner-makeup-tutorial-2020/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=christmas-dinner-makeup-tutorial-2020