Alexa Chung – Beauty Breakdown از جوایز مد بریتانیا

Alexa Chung - Beauty Breakdown از جوایز مد بریتانیا

اوایل این هفته، الکسا چانگ زیبا، شیک و خنده دار را برای جوایز مد بریتانیا آرایش کردم. الکسا یک لباس کاملاً زیبا از مجموعه خودش پوشیده بود و ما تصمیم گرفتیم که ترکیبی از چشم و لب پررنگ الهام گرفته از دهه 90 دقیقاً همان چیزی باشد که سایه خاکستری/آبی رنگ پریده آن را تحسین کند – حال و هوای بسیار ظریف لباس را با لبه متعادل می کند.

در اینجا خلاصه من از محصولاتی است که استفاده کردم …

پایه
اگر آموزش‌های من را با الکسا دیده باشید، می‌دانید که او به طور طبیعی پوست شگفت‌انگیزی دارد، بنابراین برای پایه، چند لایه سبک از فونداسیون Chanel Vitalumiere زدم و زیر چشم‌ها را با کانسیلر استتار لانکوم پنهان کردم. من همچنین Becca Shimmering Skin Perfector را با مروارید مخلوط و ترکیب کردم تا درخشندگی ظریفی روی استخوان های گونه او ایجاد کنم.

چشم ها
برای ایجاد ظاهری توت‌دار، ابتدا با استفاده از Nars Pro Prime پرایم کردم و رنگ را با سایه Bossy از پالت رز گلد Huda Beauty در سرتاسر پلک (و در امتداد خط مژه‌های پایین) استفاده کردم و لبه‌ها را با آن مخلوط کردم. 'خجالتی'. سپس “Bossy” را با لمس “Maneater” مخلوط کردم تا رنگ در لبه بیرونی بالایی تشدید شود تا چشم بلند شود.

سپس برای کمی رنگ کردن و برای برافراشتن چشم‌ها، از یک سایه آلویی شکلاتی گرم با براق مسی از پالت غروب صحرای Huda Beauty استفاده کردم و با انگشتم وسط درب را لمس کردم.

برای مژه، من Lancome's Hypnose Doll Eyes ضد آب را به رنگ مشکی لایه‌بندی کردم و مژه‌های جداگانه Ardell را زدم. (برای نکاتی در مورد استفاده از مژه فردی اینجا را کلیک کنید).

ابروها
با استفاده از پودر متعادل کننده Suqqu، ابروها را مسواک زدم و مشخص کردم، با این حال نیازی به انجام کارهای زیادی نداشتم زیرا ابروهای الکسا باورنکردنی هستند (به یاد داشته باشید، او زمانی که اولین آموزش خود را با من انجام داد، آنها را بزرگ می کرد!). من برای تکمیل از Glossier Boy Brow استفاده کردم.

لب
برای لب ها، من از L'Absolu Rouge لانکوم در بری نوآر استفاده کردم، یک لایه سبک زدم، لکه زدم و سپس لایه های سبک بیشتری زدم تا مطمئن شوم که تمام شب دوام دارد!

گونه ها
در پایان کار با گونه‌ها، با استفاده از پودر مجسمه‌سازی کوین آکوین در نور و برای رژگونه، یک چرخش ملایم از فلاش تام فورد اضافه کردم.

مو اثر جورج نورث وود xمنبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/alexa-chung-beauty-breakdown-from-the-british-fashion-awards