A Sephora Haul | اندیشه هایی در مورد زیبایی و سلامت روان | پرسش و پاسخ زیبایی | وسواس خط چشم جدید

این خط ژل ضد آب ساعت شنی Voyuer در Solstice، برنزی متالیک است. من خیلی به خط مژه‌ای علاقه دارم که خطوط مژه‌های من را بدون اینکه خیلی خشن به نظر برسند مشخص می‌کند (سلام، وقتی این اتفاق می‌افتد، شما رسماً در دهه 40 خود هستید)، و این دقیقاً همین کار را می‌کند. فقط کمی چیزی اضافه می کند – مژه های بالایی من ضخیم تر به نظر می رسند و چشمانم کمی بیشتر می زند. فرمول نرم و نرم است و ماندگار است! فکر می کنم رنگ قهوه ای سرد، غار، بعدی را می خواهم.

بنابراین، همانطور که قبلاً گفتم، اخیراً کمی احساس “بله” کرده ام.

بوم، تو به اندازه کافی زیبا هستی، اما من می‌خواهم از پاهای نایکی‌ام پاک شوم!

زم، که MBB را تمام وقت انجام می دادم، کاوش و آزمایش محصولات جدید بخشی از قلمرو بود، بنابراین همیشه چیزهای جدیدی را امتحان می کردم، اما گاهی اوقات آنقدر عمیق عاشق چیزی می شدم که بارها و بارها به آن باز می گشتم. از نو. و این همان حافظه ای است که من به Canvas gloss متصل کرده ام.

من فکر می کنم این ،یبی از ندیدن خورشید برای چنین کشش طول، است و هورمون های خانم کار خود را انجام می دهند. با این حال، چیز خوب این است که من در مرحله ای هستم که بهتر است آن را زودتر تشخیص دهم. احساس می‌کنم مه در حال ،یدن است، و حالا می‌توانم به راحتی آن پیچک‌های اولیه را شناسایی کنم، در حالی که قبلاً ناگهان در ضخامت آن گیر می‌کردم و چنان غرق می‌شدم که نمی‌توانستم راهی برای ،وج پیدا کنم. بخشی از “دور ماندن از مه” شامل انجام تمام مراقبت های اولیه ای است که برای احساس خوب نیاز دارم، مانند خواب کافی، تعویض لباس خوابم در اول صبح، مرتب ، موهایم، مسواک زدن دندان ها و آرایش ، از درون و بیرون احساس زیبایی می کنم.

همین اتفاق در مورد Touche Eclat رخ داد. من آن را امتحان کردم و گفتم: “رفیق… چرا؟” روده بر شدن از خنده! مطمئناً به آرامی دراز می‌کند، که به یاد دارم، اما احساس نمی‌کردم پوستم سرزنده‌تر یا شاداب‌تر یا روشن‌تر به نظر برسد. من حدس می زنم 30-so، من چیزهای مختلف را دوست داشتم!

اوه، من لحظه بسیار الهام بخشی با خط چشم داشتم.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/cosmetics/a-sep،ra-haul-t،ughts-on-beauty-and-mental-health-beauty-qa-new-eyeliner-obsession/

فکر می‌کنم بخش بزرگی از آن این است که اکنون از فضای کیف آرایشم بسیار محافظت می‌کنم. من واقعاً باید چیزی را دوست داشته باشم تا بتوانم آن را در اطراف نگه دارم. و اگر آن عجله هیجان، آن هیجان را احساس نکنم، پس آن را ندارم.

خدا را شکر برای رژ لب و تمام لذت های زیبایی کوچک! آنها واقعاً روزهای من را کمی روشن تر می کنند.

دیروز، من به Sep،ra رفتم، زیرا تا حدی احساس «بله» داشتم، و باید کمی ،ید زیبایی انجام دهم. نکته جانبی: فکر می‌کنم این ،یبی از آب و هوای غم انگیزی است که اخیراً داریم و هورمون‌ها. بیشتر در این مورد در چند.

من هنوز از صافی به نظر می‌آید، تیرگی و وزن براق روی لب‌هایم را دوست دارم، اما حقیقت را بگویم انتظار داشتم شگفت‌زده شوم – اما اینطور نبود.

به هر حال، من با یک برنامه بسیار مبهم برای انتخاب رژلب و خط لب وارد شدم، اما هیچ مارک یا رنگ خاصی در لیستم نداشتم، بنابراین این یک وضعیت بدیع بود. زم، که آنجا بودم، متوجه شدم که به چیزهای موردعلاقه قدیمی و چیزهایی که در آن روزها عاشقانه به یاد می‌آورم کشیده شده‌ام، به همین دلیل است که با یک رژلب ساعت شنی در سایه Canvas و یک لوله (قلم؟) از YSL Touche Eclat به پایان رسیدم. (من هم یک خط چشم جدید برداشتم.)

که من را به پرسش و پاسخ امروز هدایت می کند!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

مدتی بود که آن را نپوشیده بودم، بنابراین مشتاق بودم دوباره آن را بپوشم. آن را به ماشینم ،باندم تا بتوانم روی یک لایه لیز بخورم، و بعد از چند بار حرکت و دو لب زدن، متوجه شدم که به آینه عقب خیره شده ام و با خودم فکر می کنم: “هوم… همین؟”

لیل کمی زیبایی از Sep،ra

آیا تا به حال نظر خود را در مورد آرایش مورد علاقه خود تغییر داده اید؟