8 خط برتر آرایش جهانی که فکر می کنم باید از آنها پیروی کنید – بوسه و آرایش

8 خط برتر آرایش جهانی که فکر می کنم باید از آنها پیروی کنید - بوسه و آرایش


آرایش یک مهارت جذاب است. میکاپ آرتیست ها، حرفه ای ها یا تازه کارها، از ترفندها و محصولات مختلفی استفاده می کنند تا بهترین استفاده را از آنچه دارند داشته باشند. برخی از هنرمندان با استفاده از مهارت های خود افراد متفاوتی را خلق می کنند.

اما راستش را بخواهید، اگر از من بپرسید، به شما می گویم که استفاده از محصولات مناسب مهمترین بخش مهارت آرایش شما است. مهم نیست که آیا شما یک هنرمند تأثیرگذار هستید یا نه اگر مواد مناسب را نداشته باشید. ابزارهای یک make artist محصولاتی هستند که استفاده می کنند و اگر در آن قسمت کمبود داشته باشید، نمی توانید آنچه را که می خواهید ایجاد کنید.

8 خط برتر آرایش جهانی که فکر می کنم باید دنبال کنید

این لیست شامل هشت خط برتر آرایش جهانی است که فکر می کنم باید دنبال کنید و مراقب آنها باشید:

میبلین

کیت آرایش میبلین

میبلین توسط پسر نوزده ساله ای ساخته شد که خواهر بزرگترش را دیده بود که در اوایل دهه 1900 از ترکیبی از غبار زغال سنگ و وازلین برای تیره تر نشان دادن چشمانش استفاده می کرد.. این شرکت در سال 1915 توسط توماس ویلیامز تأسیس شد و به عنوان یک شرکت جهانی به رشد خود ادامه داد. این برند یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات را تولید می کند. بنابراین، اگر از علاقه مندان به آرایش هستید یا تازه شروع به تسلط بر هنر آرایش کرده اید، با استفاده از این برند شروع کنید.

بابی براون

فروشگاه لوازم آرایش بابی براون

این برند از نام هنرمند آرایشگر آمریکایی نامگذاری شده است. بابی براون. او با یک شیمیدان برای ایجاد ده سایه طبیعی مختلف لب کار کرد که در ابتدا در سال 1991 با نام تجاری او عرضه شد. از آن زمان این برند به شدت رشد کرده است و توسط بسیاری از آرایشگران حرفه ای در سراسر جهان شناخته شده است. این برند فروشگاه ها و وب سایت خود را بابی براون دارد. این وب‌سایت حتی ویدیوهایی در مورد «چگونه» برای آموزش‌های مختلف دارد که برای هر هنرمندی مفید است.

کانال

ست آرایش شانل

این برند در سراسر جهان شناخته شده است. این برند خانه مد است که به طور خصوصی متعلق به یک خانواده فرانسوی است. کانال آماده پوشیدن لباس، لوازم جانبی و محصولات زیبایی است. این برند برتر با خط عظیم محصولات چشمگیر خود بر بسیاری از سالن های زیبایی سطح بالا تسلط یافته است. کانال دارای محصولات متنوعی برای لوازم آرایش و مراقبت از پوست می باشد.

بیش از حد روبرو

لوازم آرایشی بیش از حد روبرو

این شرکت توسط جرود بلاندینو و جرمی جانسون تأسیس شد که آرزو داشتند زیبایی زنانگی را در این صنعت بازگردانند. در اواخر دهه 90، صنعت مد وسواس زیادی به رنگ‌های تیره پیدا کرده بود و حق با الهام از عشق پاریس می‌خواست زیبایی زنانه را در جهان بازگرداند.

تارته

آرایش تارت و محصولات مراقبت از پوست طبیعی

این شرکت در حال حاضر متعلق به شرکت Kose است. آرایشی و بهداشتی تارت طیف وسیعی از لوازم آرایشی و بهداشتی دارد و مورد علاقه بسیاری از هنرمندان است زیرا استفاده از این محصولات آسان است. این محصولات در مراکز معروفی مانند Sephora، Macy's، Ulta و غیره به فروش می رسند.

زوال شهری

آرایش زوال شهری

Urban Decay خط تولید محصولات زیبایی آمریکایی است. این یکی از بهترین برندهایی است که شگفت انگیزترین خط محصولات مراقبت از خود و زیبایی را ارائه می دهد. این برند اساساً در رنگ های لب و محصولات لب تخصص داشت.

لوازم آرایشی NARS

لوازم آرایشی نارس

برند فرانسوی بهترین نوع محصولات را برای مراقبت از پوست و زیبایی در اختیار شما قرار می دهد. این برند به طور گسترده توسط بسیاری از افراد مشهور و هنرمندان آرایش استفاده می شود. این برند انواع مختلفی از سایه های لب، براق کننده لب، استیک های کرم بدن و غیره را تولید می کند.

مک

فروشگاه لوازم آرایشی مک

بهترین برند برای محصولات آرایشی و بهداشتی چیزی جز بهترین برند MAC نیست. این شرکت بزرگترین طیف محصولات زیبایی و بهترین انواع لوازم آرایشی را ارائه می دهد. MAC توسط بسیاری از افراد مشهور و توسط اکثر هنرمندان آرایش در این جهان استفاده می شود.

امیدوارم از لیست بهترین خطوط جهانی که باید دنبال کنید لذت برده باشید. در مورد آرایش 90 بخوانید و ظاهر یکپارچه سازی را دریافت کنید!

منبع: https://www.kissandmakeupsbeautyblog.com/2018/01/25/top-8-makeup-lines/