5 چیزی که به عنوان یک مادر شاغل به من کمک می کند | روز مادر کارگر مبارک!

5 چیزی که به عنوان یک مادر شاغل به من کمک می کند |  روز مادر کارگر مبارک!

نام این تعطیلات برای من کمی خنده‌دار است، زیرا همه مادران دائماً در حال کار هستند (البته واقعاً)، اما هی، ما آن را ادامه خواهیم داد زیرا ظاهراً این یک چیز است!

در این یادداشت، در اینجا پنج چیز وجود دارد که به من به عنوان یک مادر شاغل کمک می کند.

1. تا جایی که بتوانم برای روز بعد آماده کنم

دوست دارم شب قبل تا آنجایی که می توانم انجام دهم تا صبح من تا حد امکان راحت باشد، که معمولاً به این معناست که برای روز بعد ناهار درست کنم، لباس هایم را اتو کنم، کیف کارم را ببندم و تمام نوشته هایم را تمام کنم.

با این حال، باید بگویم، این چیزی است که من برای آن تلاش می کنم اما همیشه به آن نمی رسم. معمولاً چیزی وجود دارد که آماده نمی شود، و من یاد گرفته ام که تا آنجا که می توانم با این جریان پیش بروم.

2. جعبه‌های ناهار و بطری‌های آب را بلافاصله وقتی به خانه می‌رسم بشویید

نمی دانم چرا این قدر به من کمک می کند، اما می کند! درست زمانی که به خانه می‌رسم و از در عبور می‌کنم و شروع به گذاشتن کیف‌ها و مستقر شدن در خانه می‌کنم، سعی می‌کنم تا آنجا که می‌توانم این کار را انجام دهم.

اگر وقت و/یا انرژی هم داشته باشم، ناهار روز بعد را هم قبل از اینکه شام ​​درست کنم بسته بندی می کنم. اگر آن موقع نتوانم این کار را انجام دهم، بلافاصله بعد از شام اتفاق می افتد.

فکر می‌کنم چیزی در مورد تکمیل زودهنگام این کار به من انگیزه می‌دهد تا همه چیزهای دیگر را انجام دهم. همچنین مغزم را شاد می کند و اعصابم را آرام می کند. می دانم، عجیب است. اما برای من کار می کند، بنابراین با آن همراه می شوم!

3. پذیرفتن این موضوع که هرگز کنترل لباسشویی را به دست نمی‌آورم

من و دوست مادری که او هم کار می‌کند، روز گذشته شوخی می‌کردیم که چطور لباس‌شویی اینقدر به ما اختصاص دارد و هرگز از ما جدا نمی‌شود. روده بر شدن از خنده! من همیشه در حال شستن لباس هستم. من پذیرفته ام که این کار برای همیشه انجام نخواهد شد.

4. تمرکز بر بزرگترین اولویت هایم

در حال حاضر بزرگترین اولویت من این است که تا آنجا که ممکن است وقت کانر را در دوران کودکی و نوجوانی اش بگذرانم، بنابراین اخیراً یک شغل بسیار پایدار با ساعات پاره وقت و مزایای خوب انتخاب کردم. واقعاً در مسیر همیشگی من نیست، و دلم برای نوشتن هر روز به عنوان یک شغل تنگ شده است، اما در عین حال، وزن زیادی از روی دوشم برداشته شده است. من در زندگی غیر کاری خود بیشتر احساس حضور دارم و استرس کمتری دارم، و می‌توانم درست زمانی که کانر از مدرسه خارج می‌شود، تماشا کنم و از او مراقبت کنم.

5. با این حال، من هنوز هم سعی می کنم برای چیزهایی که فنجانم را پر می کند، فضا پیدا کنم

برای من، نوشتن و انجام کارهای خلاقانه است، مانند MBB! من واقعاً مشتاق هستم که با شغل جدید راحت‌تر باشم، بنابراین از نظر ذهنی فضای بیشتری برای پیگیری تلاش‌های خلاقانه سرگرم‌کننده‌ای که قلبم را به آواز خواندن می‌سازد، خواهم داشت.

به همه مادران خارج از کشور، به ویژه آنهایی که امروز در حال متعادل کردن زندگی خانوادگی و شغلی هستند، تشکر می کنم! روز مادر کارگر مبارک. 🙂

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-that-help-me-as-a-working-mom-happy-working-moms-day/