5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام

به هر حال، اخیراً در لبه‌ها کمی ساییده شده‌ام، بنابراین دیروز خودم را مجبور کردم مطلقاً هیچ کاری انجام ندهم. تنها کاری که کردم استراحت بود. برنج گربه خوردم، روی مبل چرت زدم و تلویزیون تماشا کردم.

4. “نیلوفر سفید” در HBO

PS TGIF!


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-been-loving-lately-62/

اولین چیز اول: اگر می‌خواهید کربوهیدرات کم مصرف کنید، به دور نگاه کنید. روده بر شدن از خنده! این یک غذای ساده و خوشمزه برنجی است که می تو،د به تنهایی یا با سایر غذاهای گوشتی یا سبزیجات میل کنید. این شامل برنج پخته شده داغ، سس سویا و تکه های بونیتو (تون) است. من یک تکه کره اضافه می کنم تا آن را به سطح بعدی برسانم!

من معمولا برنج گربه ای با تخم مرغ آفتابی و گوجه فرنگی ،د شده می خورم.

2. نمایش “مگی” در Hulu، و گریم

هر بار که این برنامه را می بینم با صدای بلند می خندم!

سرعت آن بسیار عجیب است، بنابراین برای آن آماده باشید. اوه، و آن را در اطراف هیچ بچه ای تماشا نکنید. خیلی زیاد shcmexytime صحنه های.

5. این شلوار

1. برنج گربه ای

ژان از وبلاگ Extra Pe،e به تازگی این شلوارهای Abercrombie و Fitch را توصیه کرد. من جفت خا،تری را در طول کوتاه ،یدم و آنها را دوست دارم. آنها نرم، س، و راحت هستند، قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند و می تو،د به راحتی آنها را بالا یا پایین بپوش،د.

از لحاظ تاریخی در این مورد خیلی خوب نبوده‌ام، زیرا حتی زم، که خسته هستم، اگر زمان در دسترس داشته باشم، معمولاً اولین تمایل من است که احساسات ناخوشایند را پشت سر بگذارم و سازنده باشم. معمولاً به من کمک نمی کند.

رزی در استراحت متخصص است.

این نمایش برنده یک سری جوایز امی شد و من بیشتر به این دلیل که دوستش دارم می خواستم آن را تماشا کنم جنیفر کولیج. این یک نمایش شخصیت محور و بدون شخصیت شرور مشخص است، بنابراین اگر ترجیح می‌دهید نمایش‌های شما یک قوس داست، معمولی داشته باشد (ایرادی ندارد!)، ممکن است این سریال برای شما نباشد. در نهایت واقعاً آن را دوست داشتم.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

داستان حول محور مگی، رو، است که می تواند آینده دیگران را بخواند. متأسفانه، زندگی فعلی او به نوعی آشفته است.

بنابراین، احتمالاً قبلاً این را شنیده اید، اما اینجا دوباره برای صندلی های ارزان در عقب است. از زم، که کانر داشتم، دیگر نمی‌توانم چیزی خیلی ترسناک یا سنگین را تماشا کنم. به هر دلیلی، خیلی زیاد است. هر ،ی. این یک نمایش کمدی-اسلش-علمی تخیلی بسیار سرگرم کننده و س، با شخصیت های دوست داشتنی و دیالوگ های تند است.

اوه، آرایش فوق العاده است. این ،یبی سرگرم کننده از ظاهر پوشیدنی و شیک است، و من الهام زیادی دریافت کرده ام. من همین الان ،متی را تماشا کردم که در آن مگی به ،وان یک روانشناس در یک دوره جشن دبیرستان یک کنسرت داشت و او آستر آبی دو رنگ زیبایی روی پلک هایش به همراه ریمل آبی پوشیده بود. فقط به اندازه رنگ بود. من سعی کردم آرایشگران نمایش را پیدا کنم، و آنها در اینجا در IMDB فهرست شده اند.

3. گوش دادن به بدن در زم، که نیاز به استراحت دارد

کارن

BTW، من در هول فودز، از همه جا، تکه های بونیتو پیدا کردم!

FYI، من در نظرات خواندم که اینها کوچک هستند، بنابراین ممکن است بخواهید اندازه آن را افزایش دهید. من انجام دادم و از تن، بسیار راضی هستم. آنها به سرعت فروخته می شوند، بنابراین اگر جفتی را که دوست دارید دیدید، در اسرع وقت آنها را بگیرید.