5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام

من دیشب شروع به تماشای آن کردم و حدود 30 دقیقه است و واقعاً از آن لذت می برم. اگر نتفلی، دارید، آن را امتحان کنید!

4. یافتن موسیقی جدید در S،ify

شوخی نیست، تنها کاری که تابستان گذشته انجام دادم گوش دادن به Fleetwood Mac در 24/7 بود. نه اینکه مشکلی در آن وجود داشته باشد (استیوی نی، برای همیشه)، اما من واقعاً در تابستان امسال سعی می کنم دنیای موسیقی خود را گسترش دهم. من آهنگ های بسیار خوبی را در S،ify پیدا کرده ام. در اینجا چند آهنگ جدید برای من است که این هفته پیدا کردم.

من اخیراً ویدیویی را دیدم که در مورد اینکه چگونه، اگر اه،ی دارید، نوشتن آنها هر روز صبح می تواند برای دستیابی به آنها بسیار مفید باشد، صحبت می کرد. بنابراین، اخیراً این کار را انجام داده ام. تا اینجا واقعا مفید بوده است!

یکی از اه، من: زدن 10000 قدم در روز

لذت های ساده 🙂

1. نیمکت جدید من!

وقتی من بازی کانر و دوستانش را در حیاطمان تماشا می‌کنم، واقعاً خوب است که یک جای راحت برای نشستن داشته باشم، و اکنون همیشه برای خواندن یا خوردن یک قهوه یا میان‌وعده بیرون می‌روم. عاشقشم!

مکان مورد علاقه جدید من برای پاتوق ،

من همیشه گروه Wham را دوست داشتم! از بچگی؛ یادم می آید آن روز به کتابخانه رفتم و آلبوم وینیل (!) «موسیقی از لبه بهشت» را چک کردم و بی وقفه به آن گوش دادم. نکته جانبی – آیا ،ی فکر می کند که “Battlestations” به شدت دست کم گرفته شده است؟ این یکی از موارد مورد علاقه من است.


“SUPERBLOOM” توسط MisterWives

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-been-loving-lately-67/

به هر حال، من تصادفاً به آهنگ های زیادی از Wham گوش داده ام! و جورج مایکل اخیرا، و آیا نمی د،د، اکنون یک مستند درباره گروه در نتفلی، وجود دارد.

اخیراً چه چیزی را دوست داشتی؟


«جنی» ساخته جک لیزارد با حضور BXRBER

اوه، من همچنین دوست دارم تاریخ را به لیست خود اضافه کنم زیرا داشتن یک بازه زم، (یا ضرب الاجل) باعث می شود اه، من ملموس تر و فوری تر به نظر برسند.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من سال هاست که به دنبال یک نیمکت برای ،مت چمنزار جلوی خود می گردم. سال ها! من یک چیز محکم و نسبتاً آسان برای جابجایی می‌خواستم (از چدن ساخته شده است)، و چیزی با نوارهایی که خورشید همچنان بتواند از آن عبور کند و به چمن‌های زیرین برخورد کند.


«بالا رفتن از ساحل» نوشته کلی و دوستان

5. نوشتن اه،م هر روز صبح


«چه بگو» اثر گوستاف

این نیمکت از سخت افزار آس در شهر من بود. به صورت آنلاین نیز موجود است، اگر علاقه مند هستید

2. غذا خوردن در بیرون

نمی‌دانم این چیزی است که به بخش ابتدایی مغز من مرتبط است یا نه، اما اخیراً، هر زمان که بیرون غذا می‌خورم و می‌توانم آسمان را ببینم، احساس خوبی دارم! من فقط چند دقیقه پیش بیرون بودم قبل از نوشتن این خوردن کره بادام زمینی روی نان تست و نوشیدن یک قهوه و،لی روی نیمکتم (ع، بالا را ببینید)، LOL!

3. “Wham!” مستند در نتفلی،