5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام

آنها یک بلوک رنگ ناگسستنی از بالا به پایین ایجاد می کنند که در تئوری می تواند باعث شود فرد از نظر بصری بلندتر به نظر برسد.

5. آسان گرفتن

اخیراً چه چیزی را دوست داشتی؟

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-been-loving-lately-66/

YUM!

1. تمام لاک های تیره به خصوص روی ناخن های کوتاه.

داستان اصلی – دو غریبه با گذراندن یک سری آزمایشات به ظاهر غیرممکن مربوط به شراب برای یک ارث چند میلیون دلاری مبارزه می کنند. با افزایش مخاطرات، درام خانوادگی بزرگ کشف می شود.

این نمایش به سه زبان فرانسوی، ،یسی و ژاپنی است و در سراسر جهان برگزار می شود. من از صحنه های ایتالیا غمگین بودم، اوه! تما، کن

3. موسیقی دهه 80

نمیدونم رفیق در دوران دانشگاه، من لباس‌های تنومندی می‌پوشیدم، و وقتی واقعاً به آن فکر می‌کنم، چیزهای زیادی برایشان می‌آید، به‌خصوص اگر شما ۱) ریزه‌پشتی و ۲) کمر کوتاهی مثل مال خود دارید.

صحنه ای در “Drops of God” وجود دارد که در آن مردم در یک مهم، هستند و آهنگ “(Keep Feeling) Fascination” توسط The Human League روی زمین رقص پخش می شود. این تنها چیزی بود که از کودکی ام برای ورود به سوراخ ،گوش موسیقی لازم داشتم.

4. لباس های مدل دهه 90

من فقط با خوشحالی یک جفت اضافه کردم شلوار جین سفید سایز بزرگ به س، دهه 90 (!) از Madewell در سبد ،ید من!

برای یک بار هم که شده سعی می کنم با جریان پیش بروم! این طبیعت من نیست که فقط با چیزهایی بچرخم (من یک طرح را دوست دارم)، بنابراین خواهیم دید که این من را به کجا می برد. تا الان ازش متنفر نبودم

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

آیا تصوری از آن داشتید پخت و پز مانگا یک چیز بود؟ اگر نمایش نبود، کاملاً از این واقعیت جالب غافل بودم، “قطره های خدا” که هفته گذشته به شدت تماشا کردم. این یک درام حول محور شراب است! صبر کنید، من بیرون هستم، زیرا در دو ،مت، احساس می‌کردم که کاملاً در دنیای فتنه‌های بین‌المللی صنعت انگور غوطه‌ور شده‌ام – و کاملاً درگیر بودم.

می‌دانم که لاک‌های تیره معمولاً یک چیز پاییزی هستند، اما من واقعاً حال و هوای تابست، را از Chanel دریافت می‌کنم. مسلماً، اگر مال شما نباشد، همه آنها می توانند یک جور مشکی یا تیره به نظر برسند، اما آنها مطمئناً قلب من را اوج می دهند.

2. «قطرات خدا»