5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام

5. استارتر سوپ رامن و Good & Gather

اگر بچه گربه ای دارید که دوست دارد پنهان شود، تونل سه گانه برای گربه ها یک هدیه کریسمس است.

این مانند ،یب کامل چای سبز و قهوه است! مورد علاقه من یکی از نانوایی های Creekside در نواتو است. اگر روزی بازدید کردید، یک نان تست آووکادو به همراه ماچا لاته خود سفارش دهید و بعداً از من تشکر کنید. 🙂

خوب، ،یب عجیبی است، می دانم، اما صدای من را بشنوید. وقتی کفش‌های کت، با رنگ‌های روشن مثل کفش‌های بالا می‌پوشید، به راحتی ،یفی را می‌گیرند! میسلار واتر و پاک کن های جادویی مستر کلین لک ها و لک ها را از زندگی روزمره پاک می کنند. من هر دو طبقه پایین را کنار جاکفشی نگه می دارم، بنابراین می توانم بلافاصله وقتی به خانه رسیدم لگدهایم را تمیز کنم.

4. تونل سه گانه Wonders،p

اوه، و فقط در صورتی که احساس سرما می کنید، یک سویشرت همسان وجود دارد!

3. میسلار واتر و پاک کن جادویی مستر کلین

اخیراً چه چیزی را دوست داشتی؟

یک جعبه به هوس از Target ،یدم و کاملاً خوشمزه است – فقط به مقدار من، طعم دارد و خیلی شور نیست. من اضافه میکنم Lotus Foods Rice Ramen (بدون گلوتن است)، یک مشت اسفناج و یک تخم مرغ آبدار برای ناهار در کمتر از 10 دقیقه.

من اخیراً واقعاً به رنگ های شتری و ، علاقه مند شده ام، زیرا وقتی با رنگ های خنثی سروکار دارید، پوشیدن لباس در صبح بسیار راحت تر است. چه ،ی می دانست؟

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-been-loving-lately-64/

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

1. ماچا لاتس

فرو می ریزد که من آن را دوست دارم. ما در شش ماه گذشته چیزهای زیادی را از خانه پاک کرده ایم، و اکنون من خیلی به این فکر می کنم که چیزها فضای زیادی را اشغال نکنند. ،، ،!

2. نایک در سایه های خنثی

ظاهراً با کفش‌های کت، هم همینطور است. من معمولاً سراغ رنگارنگ‌ها می‌روم، اما بد است، رنگ های خنثی در جفت Nike Air Max Pre-Day که اخیرا ،یدم با بسیاری از لباس های مختلف همراه باشید.