5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام


5 چیزی که اخیرا عاشقش شده ام

1. لیمو و پنیر ریکوتا پخته شده از Trader Joe

این پنیر باید با یک هشدار اعتیاد همراه باشد، OMG! طعم آن شبیه چیزکیک لیمویی است، اما نه به آن شیرین، و با سیب یا گلابی برش داده شده فوق العاده است. حقیقت را بگویم، اگر کنترل نشود، می‌توانم به راحتی یک ، را در یک نشستن به تنهایی بخورم. واقعا خیلی خوبه! من یکی را روز دوشنبه ،یدم و دیروز آن را تمام کردم، و بله، امروز برای ،ید بیشتر برمی گردم. روده بر شدن از خنده!

2. Avene Xera Calm AD

avene xeracalm ad
و پوست خشکت میگه آخخخخخخخ

وقتی پوستم خشک شده و در حال پوسیدگی است، این تنها چیزی است که به آن احساس بهتری می دهد. من از آن در همه جای صورت و بدن استفاده می کنم.

2. “Only the Lonely” ساخته The Motels

من این آهنگ را روز گذشته در حالی که در حال رانندگی بودم شنیدم و یادم آمد که چقدر خوب است! حتی اگر از طرفداران موسیقی دهه 80 نیستید، ویدیو را برای آرایش به تنهایی تماشا کنید. رژگونه ک،یک دهه 80 است. افسانهای!

4. ساق چرم مصنوعی Tops،p

خیلی گرم! خیلی راحت! خیلی همه کاره!

من یک جفت در نوردستروم ،یدم در طول فروش سالگرد، که شبیه یک میلیون سال پیش است. به هر حال، آنها چاپلوسی می کنند، به خصوص در مورد ریزه های کوچک، و به راحتی لباس می پوشند. من در واقع به ،ید یک جفت دوم فکر می کنم. من آنها را خیلی دوست دارم.

5. شیب 7 لایه

من هنوز در حال نقاهت از Virus Fest 2022 هستم و غذا هنوز طعم بدی دارد! چیزهایی که من معمولاً دوست دارم خیلی قوی هستند یا بافت بدیعی دارند… عجیب است. به هر حال، دیپ 7 لایه یکی از غذاهایی است که در واقع طعم خوبی دارد. این دستور غذا یک برنده برای خانواده ما است. این شامل گواکاموله خانگی است، اما من برای صرفه جویی در وقت و تلاش از پیش ساخته استفاده می کنم. به علاوه، ،م می خورم که اخیراً هر بار که به خواربارفروشی می روم، تمام آووکادوها مثل سنگ سخت هستند. به نظر می رسد که من هرگز نمی توانم آنهایی که رسیده اند پیدا کنم!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

PS اخیراً چه چیزی را دوست داشتید؟


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-beenn-loving-lately/