5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام

هفته گذشته نه چندان مخفیانه به انبار هالووین کانر یورش بردم و به طور تصادفی یک 100 گراند بار را برای خوردن میان وعده و OH EM GEE انتخاب کردم. طعم آن بسیار بهتر از افراد مشکوک معمولی بود که من به سمت آن گرایش دارم. میله‌های Snickers، Twix و Milky Way که قبلاً آنها را دوست داشتم، اکنون برای من خیلی شیرین هستند، بو.

5 چیز دوست داشتنی اخیرا ع، برتر

1. Urban Decay Hydromaniac Tinted Glow Hydrator

اخیراً عاشق چه چیزی بوده اید؟

در طول همه تغییرات در زندگی من، بزرگ و کوچک، MBB ثابت بوده است که من آن را گرامی می دارم. من می دانم که حتی اگر همه چیز همیشه در جریان است، نوشتن در مورد آرایش (و چیزهای دیگر، LOL)، چیزی است که می توانم روی آن تکیه کنم. احساس می کنم اکنون، به خصوص، باید از کائنات به خاطر این جنبه ثابت زندگیم بیشتر تشکر کنم، پس متش،، متش،، متش،!

*بوسه سرآشپز!* اگر پایه ای را دوست دارید که با پوشش متوسط ​​احساس یا سنگین به نظر نمی رسد، این همان است!

چند ماه دیگر (فوریه 2023)، بلاگ آرایش و زیبایی 15 ساله می شود. او رسما یک نوجوان می شود. 🙂

در آن روزها…

اگر به یک کارامل شکلاتی نیاز دارید و مانند کمی کرانچ نیاز دارید، 100 Grands عالی هستند. یادداشت سایت: امروز صبح رفتم داخل کاسه آب نبات هالووین تا یه بار پیدا کنم تا ازش ع، بگیرم، اما متاسفانه همه رو خوردم، HA HA HA!

5. این پروژه نوشتن لیل

من به جایی از زندگی رسیده‌ام که نمی‌توانم با وضعیت بد زیر چشم کنار بیایم، بنابراین اخیراً آ،ین بار از کانسی، زیر چشم استفاده می‌کنم.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-been-loving-lately-63/

یکی از چیزهایی که من به ویژه مفید یافتم این است که افکار فعلی را به ،وان افکار آینده ببینم، به این م،ی که آنچه امروز به آن فکر می‌کنید شما را برای فردا آماده می‌کند. برای مثال، اگر می‌خواهم از فردای فرصت‌های نوشتن مطمئن باشم، پس امروز، افکاری را برای خودم آماده می‌کنم که به خودم یادآوری کنند که ماجراجویی جدیدی در راه است.

من آن روز را با یکی از دوستانم برای ناهار پوشیدم (هی، ش،!)، و او مکمل های خوبی روی پوستم به من داد. این به راحتی با انگشتان اعمال می شود، در شخص طبیعی به نظر می رسد و در یک تن سایه وجود دارد. من 51 متوسط ​​می پوشم.

هیدروم،ک فروپاشی شهری
عشق عشق عشق!

2. کتاب صوتی لوئیز هی، “شما می تو،د زندگی خود را شفا دهید”

من تازه شروع به گوش دادن به این کتاب کردم و می توانم تغییر مثبتی در ذهنیت خود احساس کنم.

ممکن است به نظر جالب بیاید، اما واقعا برای من کار می کند.

چرا؟ خوب، وقتی آ،ین بار این کار را انجام می‌دهم، فکر می‌کنم می‌توانم با کانسی، کمتری خلاص شوم، که برای من مهم است، زیرا نمی‌توانم تصور کنم که آرایش زیر چشمم غلیظ یا سنگین به نظر برسد.

شن و ماسه سیال روتوش حجاب ساعت شنی
مایع روتوش مادام العمر!
تا به حال هیچ وقت واقعاً متوجه تبلیغات تبلیغاتی پشت این شکلات، کارامل و آب نبات برنجی ترد نشده بودم!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من آرایشم را با تمام مراحل معمول انجام می دهم – ، پودر، رژگونه، رژ لب، سایه چشم، کل شبنگ – و سپس کمی از ساعت شنی ویل را زیر خط مژه پایینم می زنم و آن را با پودر MAC MSF تنظیم می کنم. به نظر می رسد واقعاً به من کمک می کند تا بفهمم که نیازی به پوشیدن کانسی، به اندازه ای که فکر می کنم ندارم.

4. 100 بار بزرگ

3. این کانسی، زیر چشم “هک” (به نقل از هوا)