5 نمایش سرگرم کننده برای مسابقه ماراتن دفعه بعد که می خواهید یا باید سیب زمینی را کاناپه کنید

5 نمایش سرگرم کننده برای مسابقه ماراتن دفعه بعد که می خواهید یا باید سیب زمینی را کاناپه کنید

1. “Dance Life”، Amazon Prime

این نمایش واقعیت، گروهی از رقصندگان جوان با استعداد را دنبال می کند که می خواهند وارد دنیای رقابتی رقص حرفه ای در استرالیا شوند. من با اخلاق کاری و طراحی خلاقانه آنها تحت تأثیر قرار گرفتم!

اتفاقا سکانس های اسلوموشن زیبا هستند.

2. “Beecham House”، Amazon Prime

آیا عاشق درام های دوره ای هستید؟ من هم همینطور! این را در اسرع وقت روشن کنید. هنگام شیرجه رفتن به این داستان حماسی در سال 1795 در دهلی، مطمئن شوید که شلوار راحت و بالش و پتوی مورد علاقه خود را در نزدیکی خود دارید.

3. «یک روز»، نتفلیکس

بنابراین، من از این سریال تلویزیونی در مورد یک جفت عاشق بدبخت لذت بردم، اما این وسط کند شد. با این حال، در آن مرحله من از نظر عاطفی بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم و نمی‌توانستم از آن دور نگاه کنم. اگر می خواهید یک تجربه فشرده داشته باشید، فقط فیلمی به همین نام با بازی آن هاتاوی از سال 2011 را تماشا کنید.

4. True Detective: Night Country, MAX

ترسناک! وقتی شب ها در خانه تنها هستید آن را تماشا نکنید. نقش‌های اصلی، جودی فاستر و کالی ریس، بازی‌های بازیگری زیادی دارند، به همین دلیل است که من به دنبال کارهای بیشتری هستم.

5. «Belgravia»، Amazon Prime

یکی دیگر برای دوستان پریود من. این یکی برای مادرت درام دارد! مقدار تقریباً تکان دهنده ای از رفتارهای مشکوک از همه جهات وجود دارد که شما یا آن را دوست خواهید داشت یا از آن متنفر خواهید شد. من کاملا از آن لذت بردم.

اخیراً در چه ماراتن هستید؟

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-entertaining-shows-to-marathon-next-time-you-want-or-need-to-couch-potato/