5 محصول زیبایی که برای آرایش مجالس باید داشته باشید ⋆ Chimere Nicole

5 محصول زیبایی که برای آرایش مجالس باید داشته باشید ⋆ Chimere Nicole

خوش آمدید، علاقه مندان به زیبایی، به یک پست وبلاگ هیجان انگیز دیگر! امروز، ما در حال غواصی به دنیای محصولات زیبایی هستیم که اخیراً در مجموعه خودم کشف کردم. همانطور که داشتم لوازم آرایش خود را بسته بندی می کردم، مجموعه ام را مرور کردم و چند جواهری پیدا کردم. من اغلب نمونه‌هایی از محصولات را دریافت می‌کنم و اخیراً هنگام حضور در آخرین مسابقه خود تصمیم گرفتم برخی از آنها را با خودم ببرم. بهترین تصمیم چه یک مبتدی آرایشی و چه حرفه ای با تجربه باشید، این پنج آیتم زیبایی که باید داشته باشید حتماً مورد علاقه جدید شما خواهند بود. بهتر از همه، آنها فوق العاده برای مبتدیان دوست هستند، و تضمین می کنند که شما می توانید ظاهری خیره کننده و پوستی شگفت انگیز را بدون شکستن هزینه به دست آورید.

آیا باورتان می‌شود که من این محصول را سال‌ها در مجموعه لوازم آرایشم پنهان کرده‌ام؟ بله سال‌ها، هنوز هم می‌توانم به خاطر اینکه زودتر از این محصول استفاده نکردم، خودم را لگد بزنم. این در یک بسته روابط عمومی برای من ارسال شد و من همه چیز را فراموش کردم، اوه. این باید بهترین خط چشمی باشد که تا به حال استفاده کرده ام. من چشمانم به شدت آبریزه است و این مداد آنقدر کرمی و صاف است که مانند کره اعمال می شود. حتی قبل از اینکه اشک ها شروع شود، خط چشم روشن و تنظیم شده است. بدون لک و جابجایی مانند ابریشم روی آن می لغزد و در یک حرکت جارویی یک خط زیبا و محکم با رنگ جواهر ایجاد می کند. من از رنگ نوآر استفاده کردم و حالا این خط چشم مورد علاقه من است. این را در اجرای هدف بعدی یا آنلاین خود بگیرید.

اگر پوست شما نیاز به دوز اضافی آبرسانی دارد، توصیه می کنم این محصول را به روتین مراقبت از پوست خود اضافه کنید. این نمونه ای بود که در خرید من از محصول دیگری که در زیر و بارها معرفی خواهم کرد گنجانده شد. دور از دید من. یادم رفته بود آن را داشتم تا اینکه وقت جمع کردن وسایلم فرا رسید و حالا دچار وسواس شده ام. من این را شب بعد از پاکسازی و تقویت صورتم استفاده کردم. پاک کردن آرایش سنگین می تواند پوست شما را از بین ببرد و من بلافاصله متوجه شدم که در شب به مرطوب کننده زیادی نیاز ندارم و صورتم صاف تر می شود. در روز چهارم رویدادم، حتی در حالی که تمام روز آرایش داشتم، بافت کمتری روی پوستم مشاهده کردم. بنابراین این یادآوری دوستانه شما برای باز کردن آن نمونه ها است.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، اگر شما یک آرایشگر مشتاق هستید یا حتی از آبرسانی پوست خشک رنج می برید بهترین دوست شماست. اگر می خواهید بهترین آرایش را انجام دهید، با مراقبت از پوست خود شروع می کنید. این ماسک خواب تشنگی پوست شما را یک شبه رفع می کند. بله، صبح روز بعد نتیجه را خواهید دید. من شب قبل از مسابقه ام از این استفاده کردم و صبح روز بعد درخشیدم. بر روی پوست سنگین نیست و حتی اگر شما به شدت بخوابید (مثل من) باز هم موثر خواهد بود. نکته: اجازه دهید محصول چند دقیقه قبل از خواب روی پوست بماند و فقط یک لایه نازک بمالید. کمتر، بیشتر است.

اینها برای هر شب ضروری است. Pixi برای محصولات مقرون به صرفه خود شناخته شده است و اینها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اینها لکه های زیر چشم من هستند. برای شفافیت کامل، اینها برای من ارسال شد، اما اگر آنها را امتحان کنید، خواهید دید که چرا آنها این لیست را ساخته اند. من حداقل 4 بار در هفته از آنها استفاده کردم. من آنها را در یخچال نگه می دارم تا خاصیت خنک کنندگی داشته باشند و به پف کردن چشم کمک کنند. همچنین توجه داشته باشید: بسته به نیازهای مراقبت از پوست شما، آنها دارای تکه های زیر چشمی متفاوت برای نیازهای شما هستند. من روی پف کردن و حلقه های تیره تمرکز می کنم.

محصولی که بارها و بارها خریداری می کنم. من نمی توانم بدون آن زندگی کنم. اگرچه این ماسک لب خواب است، اما در طول روز از آن استفاده می کنم و همه جا دارم. یکی در ماشین من، در محل کار، و در خانه. بسیار مرطوب کننده و کرمی، بدون احساس چسبندگی به لب ها می رسند. موجود در انواع رایحه. ترجیح می‌دهم به نسخه اصلی بچسبم، زیرا می‌دانم اینها کمی رنگ لب دارند. همچنین، اگر فصل تعطیلات است، توصیه می کنم مجموعه های هدیه را جستجو کنید. برای بودجه تان سود بسیار خوبی دریافت می کنید.

دستیابی به یک آرایش خیره کننده با مراقبت عالی از پوست شروع می شود. نکته مهم این است که نیازی به هزینه گزافی یا نیاز به مهارت های سطح متخصص نیست. این پنج محصول زیبایی که برای هر بودجه ای مناسب هستند و برای مبتدیان مناسب هستند، افزودنی های ضروری به زرادخانه زیبایی شما هستند. از مراقبت از پوست گرفته تا آرایش، آنها به شما کمک می کنند تا ظاهری بی عیب و نقص را به راحتی ایجاد کنید. بنابراین، در امتحان کردن آنها تردید نکنید و بازی زیبایی خود را بدون شکستن بانک ارتقا دهید. زیبا شدن مبارک!

منبع: http://chimerenicole.com/5-must-have-beauty-products-for-pageant-makeup/