3 مکاشفه اخیر و رژ لب ایلیا روکوکو

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

منظور من این است که شما در حالت ایده آل می خواهید نوعی تداوم در درمان پنجره خود داشته باشید! چه ،ی می دانست؟

2. رژ لب Ilia Rococco دوست داشتنی است، اما…

من این را چند وقت پیش گرفتم اما مدتی است که آن را نپوشیده ام. این یک رژ لب صورتی گرم و زیبا است که سرشار از رنگدانه است، اما مراقب باشید که روی دندان‌هایتان منتقل شود. به همین دلیل است که من با لب های بسته در ع، بالا لبخند می زنم، LOL!

ایلیا تاهیتی روکوکو
با محصولات لب ایلیا لذت ببرید!

3. شما می تو،د یک کت و شلوار بدون بند بپوشید

تلخ، این یکی از آن تغییرات عجیب و غریب بازی برای من بوده است. من دوست دارم قد بلندتر یک کت و شلوار بدن داشته باشم، زیرا دوست ندارم پیراهن‌های تن پوش بلندتر شوند، اما گاهی اوقات نمی‌توانم با ش،تن و باز ، ،مت فاق کنار بیایم. اخیراً خوانده‌ام که اگر حوصله ع، گرفتن ندارید، می‌تو،د از آن صرفنظر کنید و لباس بدن را ، بپوشید. این کاری است که اخیراً انجام داده ام و بسیار باشکوه بوده است.

ما در نهایت تسلیم شدیم و به فروشگاهی رفتیم که در زمینه پرده‌ها تخصص دارد، زیرا همه گزینه‌ها و رنگ‌ها خیلی زیاد شده‌اند.

دیروز ،ی را داشتیم که برای اندازه‌گیری و راهنمایی ما در این فرآیند آمده بود، و بزرگ‌ترین نکته‌ای که من گرفتم این بود که هنگام ،ید پرده، تداوم کلیدی است.

به ،وان مثال، زم، که تمام سایه‌ها یا پرده‌ها پایین هستند و شما از بیرون به خانه‌تان نگاه می‌کنید، دیدن تطبیق تمام پنجره‌ها واقعاً خوب است.

اما نکته اینجاست: باید مطمئن شوید که پایین لباس بدن شما فرار نمی کند. ردیابی جلو آسان تر است، اما پشت آن می تواند مشکل باشد. من با پوشیدن شلوارهایی با قد بلند و/یا کت بلند بلند این مشکل را حل می کنم.

آیا اخیراً افشاگری هایی (مربوط به زیبایی یا غیره) داشته اید؟

اشعه ساعت شنی ilia roccoco
محصولات کلیدی: رژ لب Ilia Rococco، سایه چشم براق روشن پراکنده ساعت شنی در رژگونه Ray و Chanel Malice

1. Re: ،ید پرده برای خانه شما

اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید و بگویید که یک خانه دو طبقه دارید، می‌تو،د همه پرده‌های طبقه اول را با هم ست کنید و سپس نوع متفاوتی از درمان مشابه در طبقه بالا داشته باشید.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/ilia/3-recent-revelations-and-ilia-rococco-lipstick/