3 ماسک طبیعی و ارگانیک در حال بسته بندی هستم…

3 ماسک طبیعی و ارگانیک در حال بسته بندی هستم...

اگر این ویدیو را تماشا کرده باشید، می‌دانید که در چند ماه گذشته بسیاری از محصولات مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک را امتحان کرده‌ام و چند مارک ماسک طبیعی مورد علاقه‌ام را برای تعطیلات تابستان امسال بسته‌بندی کرده‌ام. پاک‌کننده‌ها، آب‌رسان‌ها و تسکین‌دهنده‌های پوست بخوانید که کدام ماسک‌ها را انتخاب می‌کنم…

به عنوان کسی که به طور طبیعی پوست مختلط دارد، نمی‌توانم بدون بستن ماسک خاک رس سم‌زدایی از بین بروم (تصویر بالا) اینها همیشه جزء اصلی کمد ماسک صورت من هستند. برای این سفر دارم چمدان می‌بندم ماسک خاک رس سم زدایی ساکین – ماسک خاک رس کائولن و بنتونیت ضخیم، بافت کرمی و پاک کننده عمیق است که برای پاکسازی پوست مستعد لک از کرم ضد آفتاب خوب است. نه تنها سبوم اضافی را جذب می کند و ناخالصی ها را از بین می برد، بلکه شامل مواد ترمیم کننده مانند آووکادو، رز هیپ و روغن بائوباب نیز می شود. در دسترس اینجا.

در مورد ماسک های خاک رس مهم است که آن را برای مدت طولانی روی پوست نگذارید و بگذارید کاملاً خشک شود، می دانید، زمانی که ترک می خورد. می تواند رطوبت بیش از حد را از پوست شما خارج کند و باعث خشکی و التهاب (قرمزی) شود. 10-15 دقیقه کافی است.

من برای اولین بار این مورد بعدی را در سفری به مالدیو در ماه مه گرفتم و از آن زمان به بعد مورد علاقه بوده است. بودن در دریا در تمام طول روز باعث شد پوست معمولی من احساس کند که نیاز به هیدراتاسیون دارد. ماسک آرامش بخش سوزان کافمن. این محصول حاوی مواد لذیذ محافظ پوست است، از کره شی، نارگیل و روغن تخم آفتابگردان. برای ترکیبات ضد التهابی فعال مانند گل همیشه بهار، فایروی و آلوئه ورا. همچنین دارای مخمر سنت جانز است که برای التیام پوست های خشک و حساس عالی است. برخی از ماسک‌هایی که برای پوست خشک‌تر استفاده می‌شوند، می‌توانند من را بشکنند، اما این یکی اینطور نیست. در اینجا موجود است.

این جشن بعدی یک جشن ارگانیک است و مورد علاقه فعلی من، آن را دوست دارم. این است ماسک ژل آلبالو و ترش سیاه توسط برند ارگانیک مجارستانی Ilsci (به نام عمه Ilcsi که آن را ایجاد کرد). بوی لذیذی دارد (به نظر می رسد Cherry Bakewell) و بافتی ژله ای شبیه مربا دارد. این یکی بیشتر در جنبه لایه برداری است، با استفاده از فروکتوز و اسید میوه از آلبالو و خار سیاه برای احیا، شادابی و بازسازی پوست کدر و کم آب شده، همچنین حاوی اسید سالیسیلیک شگفت انگیز پاک کننده منافذ است. برخی از ترکیبات برای پوست های بسیار حساس و شکننده عالی نیستند. توجه: هنگام اعمال، شما مانند یک قربانی سوختگی به نظر می رسید، بنابراین از قبل به خانواده هشدار دهید. ) در اینجا موجود است.

منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/3-natural-and-organic-masks-im-packing