3 فیلم محبوب تعطیلات

کارن

اوم…می د،د که برای اولین بار در مورد زیبایی نوشته اید زم، که برای اولین بار “Elf” را به ،وان “Elf” تایپ کردید (همانطور که در مارک زیبایی، ha!).

مرد، ویل فرل فقط من را عصب، می کند. حتی نمیتونم بدون خنده به صورتش نگاه کنم! این فیلم کریسمس همیشه حال و هوای خوبی به من می دهد و من عاشق شیرین و معصومانه بودن آن هستم.

PS باشه، باشه، میدونی که من نمیتونستم فقط روی سه متوقف بشم. من نمی توانم نداشته باشم ،ن کوچک با وینونا رایدر و کریستین بیل در این لیست!


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/top-3-favorite-،liday-films-2/

در بالای لیست قرار دارد صدای موسیقی. من سعی می‌کنم هر سال این یکی را تماشا کنم، اما همیشه به آن نمی‌رسم چون خیلی طول، است – تقریباً سه ساعت (!) – اما وقتی بچه بودم، هر کریسمس یک فیلم اصلی تعطیلات در خانه ما بود. می‌دانم که این یک فیلم سنتی کریسمس نیست، اما برای من، چون ما همیشه آن را در طول تعطیلات تماشا می‌کردیم، همیشه بهترین فیلم تعطیلات خواهد بود. من عاشق موسیقی، مناظر، بازیگری و همه چیز در مورد آن هستم، و آرزوی من این است که روزی بروم و از همه مکان هایی که فیلم در آن فیلمبرداری شده است بازدید کنم. من مخصوصاً می خواهم به آلاچیقی بروم که لیزل از یک نیمکت به آن نیمکت می پرد تا بتوانم از روی نیمکت ها نیز بپرم (یادداشت جانبی: در اینجا یک داستان با بسیاری از حقایق سرگرم کننده در مورد آن صحنه است).

2. در واقع عشق

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

همین روزها برای چندمین بار این را تماشا کردم، و همیشه من را بی نهایت سرگرم می کند که چگونه مرد دوربین فیلمبرداری، کلانتر ریک گرایمز است. مرده متحرک. این فیلم همه چیز دارد! چند خط داست، دارد، موسیقی، پنیر، لحظات شاد، لحظات لطیف، لحظات خنده با صدای بلند… ممکن است یک بار دیگر قبل از کریسمس تما، کنم، هه هه! اوه، و اگر آن را تماشا می‌کنید، برای تیتراژ آن بم،د، زیرا یک آهنگ کلی کلار،ون در پایان وجود دارد به نام مشکل با عشق است جایی که او دقیقاً شبیه یک ماریا جوان است.

3. جن

https://www.youtube.com/watch?v=،yC1etmVc

احساس می کنم باید حداقل یک فیلم Hallmark در این لیست داشته باشم، یا شاید حتی یک فیلم ک،یک این یک زندگی شگفت انگیز است، ولی می دونی چیه؟ اینها سه فیلم تعطیلات هستند که می توانم بارها و بارها و بارها تماشا کنم و بی عذرخواهی همه آنها را دوست دارم.

1. صدای موسیقی

در مورد شما چطور؟ فیلم های تعطیلات مورد علاقه شما چیست؟