10 چیزی که وقتی چتری‌هایتان رشد می‌کند از سرتان عبور می‌کند

10 چیزی که وقتی چتری‌هایتان رشد می‌کند از سرتان عبور می‌کند

من و چتری هایم در زمان های شادتر

نمی‌دانم چرا، اما وقتی بهار می‌رسد، ناگهان هوس می‌کنم موهایم را کوتاه کنم. نیاز به چتری در من بسیار قوی است، میو، LOL! باشد که این پست به عنوان یادآوری برای مقاومت در برابر اصرار باشد.

 1. چه چیزی مرا به این کار واداشت!؟ چرا هیچ وقت فکر کردم که چتری ایده خوبی است؟ من هرگز، هرگز دوباره این کار را انجام نمی دهم. (یادداشت جانبی: اگر برای هر بار که می‌گفتم در طول این فرآیند یک زن پولدار می‌شوم، یک سکه داشتم، LOL!)
 2. چه لعنتی!؟ موهای پایم، موهای انگشت شست پا، سبیل‌هایم، حتی چانه‌ام – چرا مو در هر جای دیگری به‌جز جایی که واقعاً می‌خواهم رشد کند، اینقدر سریع رشد می‌کند؟
 3. من باید در شرکتی سرمایه‌گذاری کنم که پین‌های بابی می‌سازد، زیرا احتمالاً کل صنعت بابی سنجاق را در تجارت نگه می‌دارم. من در اطراف راه می روم و دنباله ای از پین های بابی باقی می گذارم! من آنها را در دوش، گوشه ها، پیشخوان آشپزخانه، میز خوابم پیدا می کنم و ممکن است در کلاس HIIT در باشگاه بدنسازی یک دسته دور پاهایم پیدا کرده باشم یا نداشته باشم.

  همچنین ممکن است به طور جدی به این فکر کرده باشم که یکی از آنها را بردارم و از آن برای بازگرداندن چتری هایم استفاده کنم.

 4. این گاوچران عجیب و غریب! چند قوطی اسپری موی فوق العاده نگهدارنده لازم است!؟
 5. اگر من این جفت مژه مصنوعی کری-کری بزنم، حواس مردم را از نگاه کردن به چوب گاو من پرت می کند. آره کاملا منطقی به نظر میرسه…
 6. غم خوب من فقط پنج روز است که این چتری ها را رشد داده ام، اما انگار پنج سال است.
 7. احساس می کنم مثل یک سگ پشمالو هستم…
 8. من شخصاً از موهای بچه ام احساس ناراحتی می کنم، زیرا آنها کاملاً از گوش دادن به من خودداری می کنند. بی ادب.
 9. امروز باید چکار کنم تا اینها از صورتم پاک شوند؟ آنها را ببافید؟ آنها را بپیچانید؟ آنها را به عقب برگردانید؟ سربند ببندم؟ یک کلاه؟ فک کن شاید من فقط آن کلاه گیس آبی خارش آور را که از پارتی سیتی گرفتم بپوشم، زیرا این کار آسان تر از مقابله با این چتری ها است.
 10. من هرگز، هرگز، هرگز دوباره چتری نمی گیرم.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

اولین نظر را در این پست بگذارید.

تعاملات خواننده

این سایت از Akismet برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. با نحوه پردازش داده های نظر خود آشنا شوید.

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/10-things-that-go-through-your-head-when-youre-growing-out-your-bangs/