یکی از راه های موثر برای زدن مژه های مصنوعی زیبا

Farlie Solomons

بسیاری از افرادی که مژه های بلندی دارند، آن را بدیهی می دانند. آنها به طور خودکار نسبت به افرادی که مژه های بلندتری ندارند، تیزتر و واضح تر به نظر می رسند. اما شما می‌توانید به مصیبت‌های خود در کنار مجموعه‌ای از مژه‌های مصنوعی به‌صورت آنلاین پایان دهید. در سال‌های بعد، زنان هنگام مهمانی یا جشن، مجموعه‌ای از اکستنشن‌های مژه را تزئین می‌کردند. اما اکنون همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است. این روزها، خانم ها تمایل دارند که به طور روزانه از اکستنشن مژه استفاده کنند. آنها آن را در محل کار، قرار ملاقات ها و حتی در جلسات معمولی می پوشند. و صادقانه بگویم، زنانی که مژه های بلندتر و پرتر دارند، زنانه تر به نظر می رسند. اگر مژه مصنوعی را آنلاین بخرید، شما نیز می توانید این مدل را بپوشید. اگر تا به حال از اکستنشن مژه استفاده نکرده اید، پس در صفحه درستی هستید. ما مراحل چگونگی پوشیدن لباس های دروغین را به طور موثر و عالی به نظر می رسانیم. اما ابتدا باید یک مژه مصنوعی با کیفیت بخرید که دارای موچین و چسبی باشد که ماندگاری بالایی داشته باشد و هیچ گونه شیوعی روی پوست شما ایجاد نکند.

خرید اینترنتی مژه مصنوعی

مرحله 1.

پس از خرید آنلاین مژه به همراه سایر لوازم ضروری، خود را جلوی آینه بایستید و یک اکستنشن مژه مصنوعی را با دقت بردارید. می توانید با استفاده از یک موچین کناره ها را به آرامی شل کنید و سپس انگشت خود را در وسط مژه قرار دهید و به سادگی آن را بردارید. اگر مژه مصنوعی را بکشید و بکشید، ممکن است حالت شل شود.

گام 2.

پس از اینکه مژه را با موفقیت برداشتید، چسب مژه را با احتیاط روی باند فالیس خود قرار دهید. به طور عمده چسب مژه دو رنگ شفاف و مشکی وجود دارد. در حالی که رنگ مشکی رنگ بهتری به شما می دهد، اما اگر برای اولین بار است که از آن استفاده می کنید، اکیداً پیشنهاد می کنم که یک چسب شفاف مژه اضافه کنید.

مرحله 3.

حالا وقت صبر است. مژه مصنوعی را به محض قرار دادن چسب روی آن نگذارید. حدود 20 ثانیه صبر کنید تا چسب در حالت نیمه خشک قرار گیرد. مژه مصنوعی را تا جایی که می توانید به خط مژه طبیعی خود نزدیک کنید. برای این فرآیند از موچین استفاده کنید—بعضی از خانم ها دوست دارند از انگشتان خود نیز استفاده کنند. از هر چیزی که با نیاز شما سازگار است استفاده کنید.

حالا که مژه های بالدار زیبایی دارید، مطمئن شوید که به طور تصادفی روی آب نپاشید تا در جای خود باقی بمانند. و اگر فکر می کنید مژه مصنوعی را از کجا آنلاین بخرید، پاسخ www.farliesolomons.com است. هدف این فروشگاه مژه های زیبایی است که نیازهای آرایش زیبایی مانند شما را با قیمتی بسیار مناسب برآورده کند. همچنین می‌توانید مدل‌های مختلفی از مژه‌های مصنوعی را در اینجا بیابید، با در نظر گرفتن شکل‌های مختلف چشم و در موقعیت‌های مختلف که ممکن است نیاز باشد. اگر می‌خواهید چندین مدل مژه را آزمایش کنید، چند ست از فروشگاه ما بگیرید و ظاهر متفاوتی ایجاد کنید. برای مناسبت های مختلف و می توانید برخی از بهترین آرایش های پرطرفدار را در کانال یوتیوب Farlie Solomons دنبال کنید تا خودتان آن را ایجاد کنید. می‌توانید برای عروسی لباس‌های دروغین خوش‌طعم بپوشید، اما آن را برای دفتر خود کمی ملایم نگه دارید. با این حال، مژه های بلند برای هر کسی که آن را دوست ندارد خوب به نظر می رسد. پس منتظر نباشید، همین حالا مژه هایتان را بگیرید!

منبع: https://www.farliesolomons.com/one-effective-steps-to-get-beautiful-false-eyelashes/