کمی آفتاب

من تمام صبح به آهنگ هایی با ،وان آفتاب گوش می دهم. دلیل خاصی وجود ندارد جز اینکه امروز بیرون از جنگل در گردنه من (مارین کانتی) آفتابی است، و دما در آن نقطه شیرین است که به اندازه کافی گرم است که با شلوار جین و تی شرت بیرون بروید. این خیلی خوبه!


من یک جیب آفتاب دارم

هر ،ی، اگر یک لیست پخش انتخابی دارید، این سه آمار آهنگ آفتابی را اضافه کنید.

صورت خود را به سمت نور خورشید نگه دارید

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

آ،ین بخش مربوط به آفتاب. کتاب‌های آشپزی قلبم را به آواز خواندن می‌اندازند، و اینجا آ،ین نسخه کتابخانه من است.

باور کنید یا نه، این هدیه روز مادر از طرف ال هاب و کانر بود! من هم عاشقش هستم. این س، ترین و نازک ترین بافت از هر سه است، تقریباً مانند ژل، و درست در پوست من ذوب می شود. مانند Laneige، درخواست مجدد لذت بخش است. در حال حاضر، به شدت مرطوب کننده Laneige نیست، اما اگر پوست شما بیش از حد خشک نباشد، باید کافی باشد. رایحه کمی لیمویی و تازه است. خیلی س،. یک ، ضد آفتاب تابست، من، برای روزهای بسیار گرم! می تو،د آن را در آمازون پیدا کنید.

در حالی که ما در مورد نور آفتاب هستیم، اخیراً دنیای شگفت انگیز ضد آفتاب کره ای را کشف کردم. آنها در بین علاقه مندان به پوست و مراقبت از پوست به صورت آنلاین تبلیغات بسیار زیادی دریافت می کنند، و اکنون می بینم که چرا آنها چنین پایگاه طرفداران اختصاصی دارند.

چند فکر سریع…

ضد آفتاب Innisfree Daily UV Defense SPF 36

نکته جانبی، همه این برندها متعلق به Amore Pacific هستند و من برای Innisfree و Laneige می نویسم.


آفتاب بر من

اوه خدای من، خیلی خوب است که من فقط یک لوله به اندازه بزرگ را در سبد ،یدم گذاشتم! کاملاً دوست داشتنی است و بسیار شبیه ضد آفتاب شیسیدو است که سال ها استفاده می کردم و دوستش داشتم، اما حتی بهتر است زیرا مرطوب کننده تر است و حتی روی پوست من روشن تر است. من دوست دارم که می توانم آن را دوباره در طول روز استفاده کنم، و احساس سنگینی یا ،بندگی ندارد. لایه های خوبی در زیر آرایش نیز وجود دارد. من از رایحه س، و گلی هم بدم نمیاد. یک روکش زیبا و شبنم دار که خیلی براق نیست. پوست خشک من آن را دوست دارد. در حال حاضر در وب سایت Laneige به فروش می رسد، راستی.

اتود سانپرایز ملایم آ،ی SPF 50+

اگر فقط می توانست همیشه کمی گرم باشد اما نه خیلی گرم – شاید برای این کار باید به هاوایی بروم؟ من هنوز آن خانه یک طبقه در کایلوا را با حصار سفید و رزهای صورتی نشان می دهم. روده بر شدن از خنده!

من سه میو راست در زرادخانه خود دارم: ضد آفتاب Innisfree Daily UV Defense SPF 36، Laneige Hydro UV Defense SPF 50+ و Etude House Sunprise ملایم آ،ی SPF 50+.

آیا قبلا غذای کره ای پخته اید؟ از کجا باید شروع کنم؟

بنابراین، من قبلاً هرگز غذای کره ای درست نکرده بودم، و به نوعی از همه ،اصر دخیل در یک وعده غذایی کره ای می ترسم. ظاهراً یک غذای جانبی زیادی وجود دارد! در حالی که من برای مجموعه ای از غذاهای جانبی زندگی می کنم، به خصوص آنهایی که شامل سبزیجات یا کوفته های سرخ شده مختلف و غیره است، نمی دانم که آیا می توانم به تنهایی یک غذای کره ای را با تمام غذاهای آماده بپزم یا نه. به نظر می رسد خیلی برای شعبده بازی!


کمی آفتاب

اندازه لوله من، است و شما مبلغ خوبی را با 16 دلار دریافت می کنید. در حالی که هر سه ضدآفتاب در مقایسه با ضدآفتاب های آمریکایی دارای بافت لوسیونی و س،ی هستند، این یکی در مقایسه با دو ضدآفتاب دیگر نسبتاً غلیظ است و مرطوب کننده نیست. مطمئناً به اندازه بقیه احساس بی وزنی نمی کند. ای کاش SPF بالاتر بود، اما اگر در خانه کار می کنم، این کار را انجام می دهد. اوه، و این یکی بیشترین بوی ضد آفتاب را دارد. من آن را به اندازه کافی دوست دارم، اما احتمالاً بطری دیگری نمی ،م.

ضد آفتاب Laneige Hydro UV Defense SPF 50+

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/innisfree/a-little-bit-of-sun،ne/