چه چیزهایی باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه از شما هستید؟

چیزهای دیگری که به من کمک می کند…

  • زود به رختخواب رفتن (این یکی برای من یک چالش است زیرا تنها کاری که می‌خواهم در پایان روز انجام دهم این است که روی مبل خود سبزی کنم.)
  • کاهش زمان استفاده از صفحه نمایش، به خصوص پیمایش بی‌اهمیت قبل از خواب. اگر تلفن را حداقل یک ساعت قبل از خواب تنها بگذارم، خیلی سریعتر به خواب می روم و روز بعدم خیلی بهتر می شود.
  • خوردن مقدار زیادی سبزیجات تازه (وقتی این کار را انجام می‌دهم انرژی بسیار بیشتری دارم، بنابراین سبزی‌های برگ‌دار را دوست دارم!)
  • ستیزه جو بودن در مورد مدیریت زمان و پیگیری زمان (در غیر این صورت، هر کار دو برابر بیشتر از زمان مورد نیاز طول می کشد)
  • هر روز حداقل 10 دقیقه حرکات کششی انجام دهید
  • کمی آرایش ،. حداقل، رژگونه، برنزه، ریمل و لیپی!
امروز داشتم به این موضوع فکر می کردم، زیرا یکی از اه،م در این هفته انجام کارهایی است که به صورت مثبت به من کمک می کند و امروز صبح با آرایش مو شروع کردم.

این شگفت انگیز است که بیرون آوردن ماس من از یک نان آشفته چه کاری برای روحیه من انجام می دهد. نان‌های سرگرم‌کننده آسان هستند، و آسان‌ها می‌توانند بسیار خوب باشند، اما گاهی اوقات نان‌های سرگرم‌کننده به من احساس ژولیده شدن می‌دهند، بنابراین وقتی وقت می‌گذارم و برای حالت دادن به موهایم تلاش می‌کنم، احساس بهتر و توانایی بیشتری می‌کنم.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

همچنین، تلاش برای کمک به دیگران همیشه باعث می‌شود که احساس کنم بهترین نسخه خودم هستم و وقتی از شادی و نور ساطع می‌کنم، دوباره برمی‌گردد.

چه چیزهایی باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه خود هستید؟ داوطلب شدن؟ نوشیدن آب کافی (تفاوت زیادی ایجاد می کند، اینطور نیست)؟ مژه های خود را فر کنید؟ رفتن به ساحل؟

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/what-are-the-things-that-make-you-feel-like-the-best-version-of-you-2/

چه چیزهایی باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه خود هستید؟