ورود جمعه تابستانی: عالی ترین شستشوی مشترک، تجلی و حرکت

ظاهراً من به گرده گل ابروسیا حساسیت دارم، گرده ای که در چند روز گذشته در گردنم از جنگل بیرون زده است.

همه اینها برای این است که بگویم من به شستن موهایم هر روز بازگشته ام تا گرده های موجود در آنجا را از بین ببرم.

من قبلاً در برنامه شستشوی هر روز دیگر بودم، زیرا با افزایش سن، موهایم نازک‌تر می‌شوند و به نظر می‌رسد کمتر شستن آن‌ها به حفظ بیشتر آن روی سرم کمک زیادی می‌کند.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من یک کار عجیب و غریب و مورد علاقه جدید برای اولین بار در صبح دارم: بررسی تعداد گرده در چندین سایت آب و هوا! آ،ژی‌های من اخیراً از کنترل خارج شده‌اند، بنابراین دانستن اینکه بدنم چه چیزهایی را که در هوا شناور است رد می‌کند، واقعاً روشن‌فکر است.

هر ،ی، علاوه بر مق، با آ،ژی، همه چیز دیگر در این زمینه خوب بوده است. اوایل این هفته متوجه شدم که زمان من در Amorepacific/Laneige خیلی زود به پایان خواهد رسید. آنها در ماه اوت به یک فریلنسر نیاز نخواهند داشت، بنابراین با وجود اینکه من از ادامه کار کمی ناامید هستم، فکر می کنم به این دلیل است که جهان برای من برنامه های بزرگتر و بهتری برای نوشتن دارد.

با توجه به این نکته، من اکنون سعی می کنم یک کنسرت با Olive & June به نمایش بگذارم! فرستادن آن حالات لاک زدن به کائنات…

آیا گوش می دهید، الهه های زیبایی؟

س، است و موهای موج دار من را سنگین نمی کند و موخوره را کنترل می کند. وقتی آن را آ،شی می‌کنم احساسش را هم دوست دارم. برخی از شستشوهای مش، یک پوشش ضخیم و سنگین روی رشته های من به جا می گذارند، و این چنین نیست.

جمعه خوش بگذرد! تنها چیزی که اخیراً می پوشم ضد آفتاب است، LOL! و بله، من می دانم که موهای من دیوانه است.

اوه، و قیمت! یک بطری 12 اونسی 8.99 دلار است. فوق العاده مقرون به صرفه و آسان برای یافتن – دو مورد از چیزهای مورد علاقه من.

جمعه مبارک دوست

FYI، اگر به رایحه حساس هستید، بوی آن کمی شبیه میوه پانچ است، اما بی نظیر نیست.

با این حال، در این مرحله، ترجیح می‌دهم گرده‌های کمتری در موهایم داشته باشم تا سینوس‌هایم را در شب تشدید کنم، که من را به چیزی می‌برد که روز گذشته در Ulta برداشتم. تهویه کننده 3 در 1 کرل تاک مادر شما نیست.

چیزهای خوب!

در غیر این صورت، من احساس خوبی دارم. تابستان و جمعه است، و من می توانم با این رقصنده کوچک معاشرت کنم! او امروز کمپ ندارد، بنابراین ما میخکوبی می کنیم، و سپس او به من کمک می کند تا چند هدیه روز پدر پیدا کنم.

امیدوارم حال شما خوب باشد و اوضاع در پایان شما آرام باشد.

حتی اگر موهای مجعد ندارید، به نظر من باز هم ارزش امتحان ، را دارد، به خصوص اگر نرم کننده هایی را ترجیح می دهید که موهای شما را به شدت پرپشت می کنند.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/not-your-mothers/summer-friday-check-in-a-most-excellent-co-wash-manifesting-and-moving-on/

شما می تو،د آن را به ،وان یک نرم کننده ،، یک نرم کننده شستشوی سنتی بعد از شامپو ، یا یک شستشوی همزمان استفاده کنید، کاری که من انجام می دهم. این یکی از آن محصولات آزمایش شده و واقعی است که همیشه به آن بازمی گردم.