ورود جمعه تابستانی: عالی ترین شستشوی مشترک، تجلی و حرکت

هر ،ی، علاوه بر مق، با آ،ژی، همه چیز دیگر در این زمینه خوب بوده است. اوایل این هفته متوجه شدم که زمان من در Amorepacific/Laneige خیلی زود به پایان خواهد رسید. آنها در ماه اوت به یک فریلنسر نیاز نخواهند داشت، بنابراین با وجود اینکه من از ادامه کار کمی ناامید هستم، فکر می کنم به این دلیل است که جهان برای من برنامه های بزرگتر و بهتری برای نوشتن دارد.

اوه، و قیمت! یک بطری 12 اونسی 8.99 دلار است. فوق العاده مقرون به صرفه و آسان برای یافتن – دو مورد از چیزهای مورد علاقه من.

جمعه مبارک دوست

من قبلاً در برنامه شستشوی هر روز دیگر بودم، زیرا با افزایش سن، موهایم نازک‌تر می‌شوند و به نظر می‌رسد کمتر شستن آن‌ها به حفظ بیشتر آن روی سرم کمک زیادی می‌کند.

س، است و موهای موج دار من را سنگین نمی کند و موخوره را کنترل می کند. وقتی آن را آ،شی می‌کنم احساسش را هم دوست دارم. برخی از شستشوهای مش، یک پوشش ضخیم و سنگین روی رشته های من به جا می گذارند، و این چنین نیست.

شما می تو،د آن را به ،وان یک نرم کننده ،، یک نرم کننده شستشوی سنتی بعد از شامپو ، یا یک شستشوی همزمان استفاده کنید، کاری که من انجام می دهم. این یکی از آن محصولات آزمایش شده و واقعی است که همیشه به آن بازمی گردم.

حتی اگر موهای مجعد ندارید، به نظر من باز هم ارزش امتحان ، را دارد، به خصوص اگر نرم کننده هایی را ترجیح می دهید که موهای شما را به شدت پرپشت می کنند.

ظاهراً من به گرده گل ابروسیا حساسیت دارم، گرده ای که در چند روز گذشته در گردنم از جنگل بیرون زده است.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

جمعه خوش بگذرد! تنها چیزی که اخیراً می پوشم ضد آفتاب است، LOL! و بله، من می دانم که موهای من دیوانه است.

امیدوارم حال شما خوب باشد و اوضاع در پایان شما آرام باشد.

من یک کار عجیب و غریب و مورد علاقه جدید برای اولین بار در صبح دارم: بررسی تعداد گرده در چندین سایت آب و هوا! آ،ژی‌های من اخیراً از کنترل خارج شده‌اند، بنابراین دانستن اینکه بدنم چه چیزهایی را که در هوا شناور است رد می‌کند، واقعاً روشن‌فکر است.

با این حال، در این مرحله، ترجیح می‌دهم گرده‌های کمتری در موهایم داشته باشم تا سینوس‌هایم را در شب تشدید کنم، که من را به چیزی می‌برد که روز گذشته در Ulta برداشتم. تهویه کننده 3 در 1 کرل تاک مادر شما نیست.

چیزهای خوب!

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/not-your-mothers/summer-friday-check-in-a-most-excellent-co-wash-manifesting-and-moving-on/

در غیر این صورت، من احساس خوبی دارم. تابستان و جمعه است، و من می توانم با این رقصنده کوچک معاشرت کنم! او امروز کمپ ندارد، بنابراین ما میخکوبی می کنیم، و سپس او به من کمک می کند تا چند هدیه روز پدر پیدا کنم.

FYI، اگر به رایحه حساس هستید، بوی آن کمی شبیه میوه پانچ است، اما بی نظیر نیست.

با توجه به این نکته، من اکنون سعی می کنم یک کنسرت با Olive & June به نمایش بگذارم! فرستادن آن حالات لاک زدن به کائنات…

آیا گوش می دهید، الهه های زیبایی؟

همه اینها برای این است که بگویم من به شستن موهایم هر روز بازگشته ام تا گرده های موجود در آنجا را از بین ببرم.