هرمس رژ لب و نقد و بررسی: روژ و رز هرمس

هرمس رژ لب و نقد و بررسی: روژ و رز هرمس

من عاشق شدم! اگر چیزی وجود داشته باشد که هرگز من را هیجان زده نمی کند، آرایش جدید است. جدید مانند، تازه خریداری شده.

بررسی های زیادی درباره رژ لب های هرمس در اطراف وجود ندارد، بنابراین فکر کردم این کار را انجام دهم. من یک رژ لب ساتن روژ هرمس و یک تقویت کننده لب رز هرمس از وب سایت هرمس سنگاپور خریدم. من در حال گشت و گذار آنلاین بودم و با تعجب متوجه شدم که هرمس یک بوتیک آنلاین محلی دارد که تحویل رایگان ارائه می دهد. من وسایلم را از آنجا خریدم، به امید اینکه جعبه هرمس نارنجی رنگی را دریافت کنم، اما اینطور نشد. معلوم شد که عطرها و لوازم آرایش همراه با آن نیستند (در وب سایت ذکر شده است، اما من می خواستم شانس خود را امتحان کنم)، بنابراین هر سایتی را که برای شما مناسب تر است را سفارش دهید (هدیه عضویت، ارسال رایگان و غیره) . من شخصا ترجیح می دهم هارودز و خود یخچال ها.

من یک ویدیوی حمل و نقل سریع فیلم گرفتم تا بتوانید بسته بندی و محصولات را از نزدیک ببینید. آن را در زیر تماشا کنید!

رژ لب هرمس روژ هرمس و رز هرمس
رژ لب‌های هرمس: تقویت‌کننده لب رز هرمس در رز داته (سمت چپ) و روژ هرمس در رنگ بژ تادلاکت (راست).

بسته بندی بسیار شیک است و من به طور خاص این رنگ ها را انتخاب کردم زیرا دوست دارم صورتی، طلایی و سفید به خوبی با هم ترکیب شوند. شبیه خرید اولین کیف طراح خود است، جایی که رنگی را انتخاب می‌کنید که با اکثر لباس‌هایتان مطابقت داشته باشد – رنگارنگ‌تر و جذاب‌تر بعد از آن می‌آیند.

این رژلب ها فوق العاده هستند. لب های من به نفت/نفت و روغن نارگیل آلرژی دارند، بنابراین این واقعیت که هیچ کدام از این ها حاوی آن ها نیستند مرا متقاعد کرد که آنها را دریافت کنم (فهرست کامل مواد تشکیل دهنده در زیر).

رژ لب ساتن ROUGE HERMÈS:

این رژ لب واضح است که روکش ساتنی دارد و ضد ماسک نیست (برخلاف این داروخانه هایی که من در مورد آنها وبلاگ نوشتم). این من را از پوشیدن آن منع نمی کند زیرا رنگ آن بسیار زیبا است. من Tadelakt بژ را گرفتم زیرا می‌خواستم چیزی روشن‌تر از حد معمولی (اما نه خیلی روشن)، نه مات، و در سایه‌ای که صورتی/خنثی‌های معمول من نیست (یعنی تابستانی و سرگرم‌کننده‌تر) باشد. رژ لب به نرمی ادامه می یابد و به اندازه کافی برای من رنگدانه شده است. قطعا رنگی است که این روزها بیشتر می پوشم.

لیست مواد تشکیل دهنده رژ لب ساتین ROUGE HERMÈS:

پلی گلیسریل-2 تری ایزو استئارات، پلی ایزوبوتن هیدروژنه، پلی دسن هیدروژنه، اتیل هگزیل پالمیتات، پلی اتیلن، Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de Candelilla، Ozokerbite، Dicalcium Phosphate/Cadrofurice ایپرولین، لسیتین، روغن دانه Crambe Abyssinica، توکوفرول، آسکوربیل پالمیتات، عصاره پوست موروس آلبا، الکل اولیل، فیتواسترول ها، اسید سیتریک، الکل بنزیل. ممکن است حاوی: میکا، CI 15850 (قرمز 6، دریاچه قرمز 7)، CI 15985 (دریاچه زرد 6)، CI 19140 (دریاچه زرد 5)، CI 42090 (دریاچه آبی 1)، CI 45410 (دریاچه 28 قرمز)، CI 45410 (دریاچه 27 قرمز)، CI / CI 77492 / CI 77499 (اکسیدهای آهن)، CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، اکسید قلع.

رژ لب هرمس روژ هرمس و رز هرمس
جزئیات زیبا روی کلاهک

تقویت کننده لب گل سرخ ROSE HERMÈS:

من این را در سایه رز داته گرفتم. راستش را بخواهید، رنگ آنقدر شفاف است، فکر نمی‌کنم رنگی که واقعاً خریدم مهم باشد. این یک بالم لب است و نه رژ لب. من در چند سال گذشته به قدری در جستجوی یک مومیایی لب که برای من واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند ناموفق بوده ام که به طور کلی جستجو را رها کرده ام و از آن زمان تاکنون از برق لب استفاده می کنم. حتی در شب به رختخواب.

اما این محصول برای من یک تغییر دهنده بازی است زیرا به من لب های مخملی نرم و بدون حساسیت می دهد! پس از استفاده، لب هایم را بسیار نرم و غیر چسبنده/غیر چسبنده می کند. همچنین دارای رایحه ای ملایم است که بسیار مرموز عمل می کند. شما می توانید آن را از فاصله کوتاهی بو کنید اما وقتی نزدیک تر می شوید شدت آن افزایش نمی یابد. باید خودتان امتحان کنید تا متوجه منظور من شوید. مطمئناً برای یک مومیایی لب گران است، اما من ترجیح می دهم برای یکی که کار می کند (و زیبا است. و هرمس است.) 100 دلار بپردازم تا 100 دلار برای 6-8 نوع مختلف که همه کار نمی کنند.

لیست مواد تشکیل دهنده تقویت کننده لب گل سرخ ROSE HERMÈS:

دی فنیل سیلوکسی فنیل تری متیکون، میکا، نئوپنتیل گلیکول دی کاپریلات/دیکاپرات، تری گلیسیرید کاپریلیک/کاپریک، سرا میکروکریستالینا (موم میکروکریستالی)، موم مصنوعی، پلی ایزوبوتن هیدروژنه، دی ایزواستئاریل مالات دی ایزوستئاریل کونوفاته متقاطع، دی ایزوستئاریل مالات کراس فاتیلومتر تری متیل پروپان تری ایزو استئارات، پلی بوتن، کوپرنیکا سریفرا (Carnauba) موم، بوتیلن گلیکول، روغن دانه تمشک/توکوفریل سوکسینات آمینوپروپاندیول استرها، بیس دی گلیسریل پلی اسیل دیپات-2، اسید سیتریک، دی متیل ایزوسورباید، استئارالکونیوم هکتوریت، پنتا اریتریتیل تترا-هیدروتیل پروپیلناکس با ارزش عصاره دانه کنجد (کنجد)، روغن دانه Crambe Abyssinica، عصاره پوست درخت موروس آلبا، توکوفرول، الکل اولیل، فیتواسترول ها، BHT، CI 45410 (Red 27, Red 28 Lake), CI 15985 (Lallow) دی اکسید تیتانیوم)، CI 15850 (Red 7 Lake).

تقویت کننده لب گلگون
تقویت کننده لب های گلگون Rouge Hermès در Rose D'Eté.

خب چی فکر می کنی؟ آیا این چیزی است که شما به دست خواهید آورد یا ترجیح می دهید به دنبال چیزی دوستانه تر برای کیف پول بروید؟ همانطور که گفته شد، می توانید هر دو محصول را دریافت کنید هارودز یا خود یخچال ها. مرور/خرید مبارک!


منبع: https://www.theskinnyscout.com/2021/05/06/hermes-lipstick-haul-review/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=hermes-lipstick-haul-review