هایلایتر Daughter Earth x Corallistablog GLOW GODDESS

هایلایتر Daughter Earth x Corallistablog GLOW GODDESS

سلام به همه! مدت زیادی است که ننشسته ام یک پست وبلاگ بنویسم. امسال 8 ژانویه مشخص شد 10 سال از کورالیستا. من شروع به نوشتن یک وبلاگ وردپرسی کردم که نظراتم را در مورد محصولات زیبایی به اشتراک می گذاشت و ظاهری را در حالی که داشتم آرایش می کردم، از اتاق خوابگاه کالج خود ایجاد کردم. در آن زمان نمی توانستم تصور کنم سفر این 10 سال طی شده است! اگر ویدیو 10 سالگی من را ندیده اید، می توانید آن را تماشا کنید اینجا.

برای نشان دادن این نقطه عطف بزرگ که من را به یک سفر متحول کننده هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای سوق داد، می خواستم کاری خاص انجام دهم، کاری که قبلاً در 10 سال گذشته انجام نداده بودم. من با همکاری یک محصول ایجاد کردم!!

هایلایتر My glow Goddess محصول همکاری با برند دوست داشتنی مراقبت از پوست گیاهی است. دختر زمین، در سراسر کشورها – هند، فرانسه و بریتانیا. اگر سال گذشته چیزی به ما یاد داده است، با وجود موانع جغرافیایی، منابع را جمع آوری کرده است! این هایلایتر کرمی فوق العاده قابل ترکیب فقط آرایش نیست، بلکه ترکیبی برای مراقبت از پوست و آرایش است. کره های گیاهی طبیعی، نوروپپتیدها برای شل کردن پوست و Co آنزیم Q10 یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها در جهان است.

من می خواستم سایه ای ایجاد کنم که بود چاپلوس جهانی، و پس از چندین بار تکرار، ما توانستیم این را ایجاد کنیم سایه زرق و برق دار هلویی طلایی که درخشش گرم زیبایی را به هر رنگ پوستی که ما این را آزمایش کردیم به ارمغان آورد!

از آنجایی که بافتی شبیه مومیایی دارد، استفاده و ترکیب آن فوق العاده آسان است. برای افرادی که ناخن های خود را بلند می پوشند، یک برس کانسیلر کوچک به همان اندازه خوب کار می کند. این به یک درخشش بی‌نظیر روی پوست ترجمه می‌شود، رنگدانه‌ها به خوبی آسیاب می‌شوند و اصلاً کلفت نیستند. هنگامی که چند بار آن را روی نقاط بلند صورت خود بزنید، بر خلاف هر چیزی که هایلایتر پودری به شما می دهد، درخشش زیبایی بر روی پوست خود خواهید داشت.

من بسیار به این محصول افتخار می کنم و داشتن شریک فوق العاده ای مانند Daughter Earth باعث شد تجربه ایجاد این پروژه بسیار هیجان انگیز باشد.

برای خرید موجود است اینجا برای INR 975.

من هایلایتر Glow Goddess است در اینجا موجود است به طور انحصاری در وب سایت Daughter Earth، بنابراین ممکن است این مورد را در سایر خرده فروشان پیدا نکنید. اگر محصول من را امتحان کرده اید، دوست دارم بدانم چگونه برای شما کار می کند. منتظر نظرات و بازخورد شما در زیر هستیم!

منبع: https://www.corallista.com/post/daughter-earth-x-corallistablog-glow-goddess-highlighter