نقد و بررسی: کانسیلر روتوش فوری Fenty Beauty Pro Filt'r

نقد و بررسی: کانسیلر روتوش فوری Fenty Beauty Pro Filt'r

TLDR: کانسیلر Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Retouch Instant کانسیلر خوبی با پوشش دهی متوسط ​​است، رگه نمی زند و به صورت خطوط نمی نشیند، به خوبی ترکیب می شود و به راحتی با یک پاک کننده صورت شسته می شود. برای بررسی دقیق تر به ادامه مطلب بروید!

این هم یکی دیگر از محصولات زیبایی است که فکر می کنم همه باید حداقل یک بار امتحان کنند. من قبلاً از کانسیلر درمان دایره‌های تیره پاک‌کن مایبلین Instant Age Age استفاده می‌کردم اما به چیزی با پوشش بالاتر نیاز داشتم زیرا کک و مک‌هایم روی استخوان‌های گونه‌ام ظاهر می‌شد. این یک رقابت تنگاتنگ بین کانسیلر روتوش فوری Fenty Beauty Pro Filt'r و کانسیلر کرمی تابشی نارس بود و من اولی را انتخاب کردم زیرا به نظر می‌رسید نارس سایه‌ای مناسب برای من نداشت.

که من را به اولین “حرفه ای” من از کانسیلر Fenty می رساند – این کانسیلر در رنگ های بسیار زیادی وجود دارد! 50، به طور دقیق، در سایت Sephora.sg. در مقایسه، کانسیلر نارس 30 دارد. سایه فعلی من 230 است و من از آن به عنوان یک راه حل یک مرحله ای برای کیسه های چشم، کک و مک، قرمزی پوست و به عنوان هایلایتر منطقه T استفاده می کنم.

می‌توانید ویدیوی TikTok من از استفاده از این کانسیلر را در اینجا مشاهده کنید:

@roxannesaynac

در نهایت، بررسی سریع کانسیلر روتوش فوری Fenty Beauty Pro Filt'r! الان چند ماهه که ازش استفاده میکنم 100٪ مات نیست، بنابراین لکه های من هنوز کمی نشان می دهند. چیزی که من در مورد این کانسیلر دوست دارم: – خیلی گران نیست – اینطور است. نه. خط. NOR تکان دادن. – در خطوط ته نشین نمی شود – به راحتی با یک پاک کننده شسته می شود. بررسی دقیق تر به زودی در وبلاگ من خواهد بود! 💖 #beautytok #beauty #fentybeauty @Fenty Beauty

♬ سانروف – Nicky Youre & Dazy

من عشق عشق عشق این کانسیلر، و خرید مجدد قطعی. در آب و هوای مرطوب سنگاپور و روی پوست اواسط دهه 30 من، پس از خشک شدن تکان نمی خورد و در خطوط نیز ته نشین نمی شود. در هنگام استفاده به خوبی ترکیب می شود – فقط باید قبل از شروع ترکیب کمی صبر کنید تا بهتر روی پوست بماند. من را ترک نکرده است و در پایان روز به راحتی با مقداری پاک کننده صورت شسته می شود.

LOTD اخیر با کانسیلر.

کانسیلر روی پوست من طبیعی به نظر می رسد و اصلاً کیک نیست. نه عطر محسوسی داره و نه من رو بهم میریزه. پوشش متوسط ​​است. من سعی نکردم لایه دومی اضافه کنم تا کاملاً کک و مک هایم را بپوشانم زیرا دوست دارم به پوستم اجازه تنفس بدهم (و چه اشکالی دارد که کمی کک و مک ظاهر شود؟). در صورت لزوم، توصیه می‌کنم قبل از اضافه کردن یک لایه دیگر، صبر کنید تا لایه اول کاملاً خشک شود.

از نظر قیمت، برای 45 دلار سنگاپور در Sephora، فکر می کنم برای محصولی با این کیفیت معقول است. حالا من وسوسه شدم که یک هایلایتر درخشان از همان مارک را امتحان کنم!
منبع: https://www.theskinnyscout.com/2023/08/13/review-fenty-beauty-pro-filtr-instant-retouch-concealer/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=review-fenty-beauty-pro-filtr-instant-retouch-concealer