موج سواری شنبه، 6 آگوست 2022!


چرا طراحی با رژ لب روی کاغذ آبرنگ بسیار سرگرم کننده است؟ روده بر شدن از خنده! شنبه مبارک دوست ال هاب و کانر امروز صبح زود رفتند تا به ماهیگیری بروند، بنابراین من یک صبح شنبه نادر برای خودم دارم. من نان تست فرانسوی و قهوه درست کردم و یک فیلم هیجان انگیز «زن در خطر» را در اپل تی وی تماشا کردم («سرفیس» با بازی گوگو امباتا راو)، و می د،د چیست؟ انگار دیگر به سختی می‌دانم چطور استراحت کنم. با موفقیت توانستم خودم را مجبور کنم که روی کاناپه بنشینم و برای مدتی هیچ کاری انجام ندهم، و این تا حدی باشکوه بود.

آیا در مورد این نمایش چیزی شنیده اید؟ داستان این فیلم در سانفرانسیسکو می گذرد و درباره زنی است که حافظه خود را به شکلی آسیب زا از دست می دهد. او نمی داند که آیا شوهرش قصد کشتن او را داشته یا خیر، و با کمک یک افسر پلیس مخفی به دنبال حقیقت می گردد.

من چند سالی در سانفرانسیسکو زندگی کردم و مشکل بزرگ من با نمایش تا کنون این است که چگونه شخصیت اصلی به ندرت لایه‌های لباس می‌پوشد. او همیشه با شانه های برهنه بیرون است. یکی لطفا به این زن یک ژاکت س، وزن و یک کت بلیزر به حداقل ممکن بدهد! این یک حماقت است. نکته جانبی: حدس من این است که شوهر مرد بد است.

اخیراً چه چیزی را تماشا می کنید؟

خواندن این هفته


این به نظر سرگرم کننده است!


ای کاش در این ویدیو می رقصیدم.


دارم گوش میدم!


برنامه صبحگاهی شما چیست؟


یک کاور عالی یا آهنگ New Order مورد علاقه من.

تعطیلات آ، هفته خود را به خوبی بگذر،د. اکنون سعی خواهم کرد با کوهی از لباس‌های شسته شده مق، کنم. هیچگاه تمام نمیشود!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sa،ay-surfing-august-6-2022/