موج سواری شنبه، 24 ژوئن 2023!

امروز چه کاره ای؟ آیا زم، را بیرون می گذر،د؟

هر کاری که داری انجام میدی امیدوارم کمی به خودت برسی

خواندن این هفته

به دلایلی گلها من را به یاد طراح لباس می اندازند اولا جانسون، که اخیراً در “ووگ” درباره او خواندم. او لباس های لو، با طرح های زیبا و سیلوئت های ،نه ملایم می سازد. اگر هرگز نگران ریختن غذا روی پیراهنم نباشم، 24 ساعته 24 ساعته وسایل او را می پوشم!


به سبد ،ید اضافه می کند


توجه به خود

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،


من را از طریق آن راهنمایی کنید، دکتر

سلام و به آ، هفته خوش اومدی دوست. 🙂

صحبت از غذا شد، من این را درست کردم ماکارونی ذرت و بیکن روز دیگر، و آن را بسیار آسان و خوشمزه و بسیار تابست،.

ماکارونی ذرت، بیکن و پارمزان

اگر اهل بیکن نیستید، فکر می‌کنم به راحتی می‌تو،د با حذف آن و جایگزین ، آن با گوجه‌فرنگی، آن را به یک غذای گیاهی تبدیل کنید. یا، فقط از جایگزین گوشت بیکن مورد علاقه خود استفاده کنید. آسان و سریع بود، و اگر آن را با یک میوه تابست، برای دسر ست کنید، در کمترین زمان یک غذای خوشمزه خواهید داشت.

با گی، رینیر برای دسر!

رنگ های زیبای تابست،!

من میرم یه فنجان دیگه قهوه بنوشم و بعد میرم پیاده روی! من اخیراً در یک ضربه پیاده روی بوده ام و در هفته گذشته، هر روز 10000 (یا بیشتر) قدم زده ام! باید بگویم، من واقعاً به خودم افتخار می کنم که آن را ادامه دادم. 🙂

یکی از چیزهایی که اخیراً در مورد تابستان عاشق آن شده ام، رنگ ها هستند! احساس می کنم همه چیز در اطراف من یک پالت رنگی رویایی دارد. نمونه موردی – دیروز، ال هاب از خانه کار می کرد، بنابراین فام بام کوچک ما برای ناهار به نانوایی مورد علاقه من رفت. بیرون درست کنار این دسته گل زیبا نشستیم. هوم، حالا که فکرش را می کنم، ممکن است آنها درختچه باشند، اما نمی دانم. هر،ی، آمیخته سبز و زرد و نارنجی در برابر آسمان آبی و چترهای بژ قلبم را به آواز رساند.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sa،ay-surfing-june-24-2023/


بسیار


همیشه چیز جدیدی برای یادگیری وجود دارد


این مربای من در آن روز بود