لاک ناخن تیره مورد علاقه شانل برای یک مانی کوتاه و شیک

اگر یکی از این موارد نظر شما را جلب کرد به من اطلاع دهید.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من احساس می‌کنم رابرت اسمیت از The Cure زم، که نیاز داشته باشد این لباس را بپوشد، LOL!

من واقعاً برس پهن را دوست دارم که صاف است و به راحتی روی ناخن هایم پخش می شود. من به راحتی می توانم پولیش را از پایه تا نوک با چند حرکت سریع رنگ کنم.

مورد علاقه من سایه ای است که تقریباً یک ماه است که روی انگشتانم می پوشم، 141 Oiseau de Nuit، بنفش پررنگ، سیاه شده با روکش براق. من فکر می‌کنم که فقط با کمی جذابیت، خوش‌حال و شیک است، و وقتی با حداقل آرایش تابست، و یک نان یا دم ،ی غیررسمی پوشیده می‌شود، کل ظاهر آن بسیار جذاب است.

Chanel 141 Night Owl
Chanel 141 Night Owl

این یکی مانند سایه ای است که به راحتی می تواند به پاییز برود. شاید به این دلیل است که من واقعا می توانم آن را با یک لبه مات تیره دهه 90 و یک پایه مات ببینم؟ با این حال، من هنوز آن را در تابستان می پوشم. 🙂

161 شیطان در شانل

یکی دیگر از سایه های خوش خلقی که من عاشق آن بوده ام، 155 روژ نوآر است، رنگ قرمز تیره و تیره ای که روی انگشتان پاهایم می پوشم.

شانل 155 قرمز مشکی
شانل 155 قرمز مشکی

من Osieu de Nuit را با روکش‌های مختلف (Essie، OPI، و غیره) آزمایش کرده‌ام، و بهترین در جلوگیری از بریدگی و نگه داشتن رنگ روی ناخن‌های من بود. کت جدید لباس بلند شانل لو ژل.

اگر می‌خواهید روی یکی از لاک‌های شانل زیاده‌روی کنید، اکیداً توصیه می‌کنم تاپ کت Le Gel را برای همراهی با آن تهیه کنید.

155 قرمز مشکی

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/chanel-3/favorite-chanel-dark-nail-polishes-for-a-s،rt-chic-mani/

Chanel Oiseau de nuit، شیطان سیاه پوش قرمز
لاک ناخن Chanel از سمت چپ: 141 Night Bird، 155 Rouge Noir و 161 Le Diable En Chanel

شوخی نکردم که ناخن‌های کوتاه و تیره بیشترین کار را برای من برای لاک تابست، انجام می‌دهند. این سه سایه شانل، که از خط تازه اصلاح شده لاک ناخن هستند، مرا غمگین کن!

141 جغد شب

آ،ین اما نه کم اهمیت، 161 Le Diable En Chanel، سیاه براق تیره است.

Chanel 161 The Devil In Chanel
Chanel 161 The Devil In Chanel

من فکر می کنم فرمول بهتر از تکرار قبلی لاک ناخن Chanel است. این کار تراز ، را بهتر انجام می دهد، بنابراین هیچ لکه ای وجود ندارد و می تو،د یک بلوک کامل از رنگ ثابت را در دو لایه دریافت کنید. به نظر می رسد به طور کلی در مقابل تراشه ها نیز بهتر مقاومت می کند.