سرگرمی با Olive & June Summer Brights

در مقایسه با داشتن یک پد پنبه ای و یک بطری پاک کننده ناخن، دردسر بسیار کمتری دارد. خیلی آسان است، در واقع، من آن را به روال هفتگی نگهداری ناخن خود تبدیل می کنم.

دو کت Bou،nvillea چگونه املا می شود؟

آیا تا به حال این نوع ژله م، را امتحان کرده اید؟ من فکر می کنم شما باید آن را انجام دهید!

خوب، هر کاری که انجام می دهید، انجام ندهید – نکنید! – سعی کنید لاک پدیکور خود را با ،باندن انگشت پا به آن پاک کنید قابلمه پاک کننده لاک ناخن Olive & June.

با این حال، پاک ، لاک ناخن از روی انگشتان، داستان دیگری است. این بسیار آسان است – میخ را به گلد، که داخل آن یک اسفنج از قبل خیس شده است می‌کوبید و آن را چند بار به اطراف حرکت دهید.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/nails/fun-with-olive-june-summer-brights/

ما سه تا از شش رنگ جدید تابست، را می پوشیم! روی انگشتانم دو کت پوشیده ام چگونه بوگنویل را می نویسید؟? کانر دو کت پوشیده است خانه O&J و نه یک ابر.

یکی از چیزهایی که در مورد این سایه های خاص برای من جالب است این است که سطحی از پوشش دارند که کاملاً مات نیست، بنابراین حتی با دو لایه، می تو،د کمی از سفیدی ناخن های خود را مشاهده کنید، اگر خیلی دقیق نگاه کنید. (در صورت تعجب، نمی تو،د آن را از فاصله یک دست ببینید.)

من به طور طبیعی رنگ یکدست را ترجیح می دهم، اما هر چه بیشتر سایه های ژله ای را بپوشم، بیشتر آن را دوست دارم.

همه اینها برای گفتن – حتی زم، که دقیقاً می د،د چه چیزی را دوست دارید، تا زم، که آن را امتحان نکنید هرگز نمی د،د که آیا در یک روند جدید قرار خواهید گرفت یا خیر. 🙂

من قصد دارم این درس زندگی را تحت ،وان “چیزهایی که در آن زمان ایده خوبی به نظر می رسید” ثبت کنم.

ها ها ها ها!

هر ،ی! نقاشی ، ناخن ها واقعاً سرگرم کننده بوده است سیستم م، زیتون و جون که دوستم مارسول برای تولدم به من هدیه داد. کانر نیز از آن لذت می‌برد و حتی داوطلب شد تا با چند نمونه کمک کند.

دو کت House of O&J (سمت چپ) و دو کت Not a Cloud (راست)

این سایه‌ها کمی شفافیت دارند، که به نظر می‌رسد با تمام م،س‌های ژله‌ای که اخیراً اتفاق افتاده است، در مد است!