سرگرمی با ژله‌های تابستانی با ژله‌های زیتون و ژوئن، پارت دوکس

بالا،ه خورشید در مارین کانتی روشن شد، بنابراین من این فرصت را گرفتم که با پنجه های تازه رنگ آمیزی شده در محله قدم بزنم، که البته زیتون و ژوئن بودند. سایه هایی که من می پوشم کاملاً با همه درختان و گیاهان شکوفه می دهند. 🙂

مثلاً می‌خواهید ناخن‌هایتان را رنگ کنید، اما یک ماساژ سریع دستی با یک لوسیون غنی و روغن کوتیکول انجام می‌دهید. قبل از رنگ ،، ابتدا باید تمام آن محصولات را از روی ناخن های خود پاک کنید.

گلدان پاک کننده لاک ناخن Olive & June مانند هدیه ای است که همچنان ادامه دارد! من فقط دلیل دیگری را کشف کردم که چرا آن را خیلی دوست دارم. حذف هر گونه روغن یا لوسیون اضافی از ناخن ها قبل از گذاشتن اولین لایه لاک باعث می شود که واقعاً آسان شود.

اساساً ت، نیست که انگشتی را در قابلمه فرو کنم و هر لوسیون یا چیز دیگری را که در آن لحظه روی انگشتانم است پاک کنم.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/nails/fun-with-summer-brights-with-olive-june-jellies-part-deux/

برای مدتی رنگ ، ناخن‌هایم خسته‌کننده بود، و فکر می‌کنم بخشی از آن به این دلیل بود که من واقعاً یک کیت متمرکز با تمام وسایلم در آن نداشتم. من یک کشو دارم که لاک ها را به همراه تکه ها و باب های تصادفی برای نگهداری ناخن در آن می ریزم. کلید پایین کنترل نشده است و به سختی می تو،د چیزهایی را پیدا کنید. سرگرم کننده نیست. حالا که یک جعبه زیبا با همه چیزهایی که نیاز دارم دارم، این کار را واقعاً آسان و دلپذیر می کند.

نکته جانبی، ظاهراً این یک مرحله آماده سازی حیاتی است، و اگر آن را رد کنید، لاک شما به طور موثری روی ناخن شما نمی‌،بد، بنابراین خطر تراوش ، آن را راحت‌تر می‌کنید.

من احساس می کنم این یکی از آن مراحلی است که مدت زیادی پیش یاد گرفتم اما به نوعی فراموش کردم – اوه!

من عاشق این چیز هستم!
وقتی ناخن های شما با گل ها مطابقت دارد!

مانند دیگر پولیش‌های مجموعه تابست،، ژله‌ها دارای یک ،صر شفافیت هستند که با دیدن آن‌ها از فاصله یک دست، بلافاصله مشخص نمی‌شود. با این حال، از نزدیک بروید و متوجه خواهید شد که سفیدی ناخن‌هایتان از لای لاک به چشم می‌خورد، که بسیار جالب است.

دو لایه Bocce Ball (و گیاه یشم شگفت انگیز همسایه من)

یکی دیگر از چیزهایی که فکر می‌کنم این احساس را به یک کار سخت تبدیل کرد این بود که تا چند ماه گذشته متوجه نشدم که باید عینک مطالعه بزنم! من اساساً بیش از یک سال است که ناخن هایم را نیمه کور رنگ می کنم … YOWZA. وقتی می‌تو،د ببینید واقعاً چه کار می‌کنید، دنیای کاملاً جدیدی است، که من را به چیز دیگری می‌برد که می‌خواستم در مورد آن از شما بپرسم – عینک خواندن. اگر توصیه‌ای برای برند/س، دارید، لطفاً به من اطلاع دهید. من به چند جفت جدید نیاز دارم.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

Bocce Ball به رنگ سبز روشن زیتونی و ژوئن با پوشش ژله ای است. گلدان همچنین ژله ای است، اما در رنگ مایل به قرمز. هر دو من را به یاد روزهای تابست، می اندازند که فقط در طبیعت گذرانده شده است.

دو لایه گلدان زیتون و جون
توپ زیتون و جون بوسه

یک دقیقه از زم، که احساس می‌کردم برای ناخن‌ها هیجان زده بودم، می‌گذرد، بنابراین واقعا خوشحالم که این مجموعه م،کور وارد زندگی من شد.

به هر حال، این دیگ که به من خیلی شادی غیر منتظره می دهد، LOL!