سئوال زیبایی روز: مشکلات موهای تابستانی شما چیست؟

این واقعا برای آ،ژی مفید است، اما نخوابیدن با موهای زنده که تمام روز بیرون بوده اند.

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/beauty-q-of-the-day-what-are-your-summer-hair-woes/چرا با چتری سر و صدا کنم یا با اتوی فرفری کشتی بگیرم در حالی که قرار است تمام روز آن را در دم ،ی بگذارم و به هر حال امشب آن را بشوییم؟

و از آنجایی که به نظر می رسد اخیراً عرق کرده ام (حدس می زنم به این دلیل است که سعی می کنم به هدفی که روزانه 10000 قدم طی کنم) برسم)، ریشه هایم چرب تر از حد معمول احساس می شوند و فکر خوابیدن با پوست سر عرق کرده و ژولیده نیست. جذاب.

آیا فقط من هستم یا به نظر می رسد تابستان مجموعه جدیدی از مشکلات مو را به همراه دارد؟

نمونه موردی: من عادت به شستن روزانه موهایم را پیدا کرده‌ام، که برای کل موضوع «موهایم نازک‌تر می‌شوند» عالی نیست.

آه، برای داشتن مشکلات دختر زیبایی. روده بر شدن از خنده!

به هر حال، امروز صبح در حمام ایستادم و به یالم در آینه خیره شدم و به این فکر کردم که آیا اصلاً باید به خود زحمت ،شم آن را آرایش کنم.

موهای بچه دیوانه من سلام می کنند

در مورد شما چطور؟ در حال حاضر مشکلات موهای تابست، شما چیست؟

با این حال، من ایده داشتن حداقل کمی مدل مو را دوست دارم! به همین دلیل من به ورود به دنیای ، های خشک هوا فکر می کنم. آنها به نوعی مانند ژل مو هستند، اما با نگه داشتن نرم تر، و برخی حتی دارای مزایای مرطوب کنندگی هستند. یکی از JVN وجود دارد (دوستش دارم) که امیدوارکننده به نظر می رسد، اما وقتی سال گذشته برای بررسی آن به Sep،ra رفتم، عطر به نوعی من را فرا گرفت. نمی دانم، روی کاغذ واقعاً دوست داشتنی به نظر می رسد، بنابراین من برمی گردم و فرصت دیگری به آن می دهم.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،