دختر چت: دختران و براق، Sonoma، Scones و بیشتر!


صبح بخیر از دو دختر که عاشق رژلب خود هستند. 🙂 در این ع،، من و کانر Fenty Beauty Gloss Bomb Heat، قرمز براق شفاف پوشیده ایم. ما می‌خواستیم با دوستم (و “خاله” کانر)، ماریسول، بهترین ظاهر را برای یک ناهار قرار ملاقات خانم در سونوما داشته باشیم.

یادداشت جانبی: من نمی توانم باور کنم که براق از مد افتاده است! به یاد دارید که چند سال پیش همه از رژ لب های مات مایع استفاده می ،د؟ به هر حال، من اخیراً آن را یک تن براق می پوشم و به یاد دارم که تعمیر و نگهداری آن چقدر کم است.

ما یک غذای دوست داشتنی در فضای باز در محلی به نام خوردیم کافه آفتابگردانو نان تست آووکادو را سفارش دادم که اتفاقاً در عین خوشمزه بودن، آشفته ترین نان تست آووکادویی بود که تا به حال خوردم.

من در یک ماموریت غیررسمی هستم تا بهترین نان تست آووکادو را در فاصله ای قابل توجه پیدا کنم، و با میو درست، نانوایی Creekside هنوز هم یکی از بهترین هاست.

بعد از ناهار در اطراف میدان قدم زدیم و یک یادداشت مرموز را در یک درخت یافتیم!

روده بر شدن از خنده! من تعجب می کنم که چه ،ی این کار را انجام داده است، زیرا این کاملاً کاری است که من نیز انجام می دهم. پس از خواندن آن، دوباره آن را مهر و موم کردیم و دوباره در درخت گذاشتیم تا شخص دیگری پیدا کند. کریسمس مبارک به نویسنده یادداشت مرموز، هر کجا که هستید!

کانر امروز در خانه ما یک بازی دارد، بنابراین من می‌خواهم در اطراف این ،مت‌ها تحت نظارت “وظیفه حیاط” باشم. اگر در اطراف هستید، بیایید و سلام کنید… من یک لعاب و،لی در انتظار شما هستم.

بزودی با شما حرف میزنم!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/girl-chat-girls-and-gloss-sonoma-scones-and-more/