بررسی و نمونه برداری از پالت سایه چشم Makeup By Mario Master Metals™

بررسی و نمونه برداری از پالت سایه چشم Makeup By Mario Master Metals™

ماریو ددیوانوویچ، آرایشگر مشهور جهان به کیم کارداشیان، با برند زیبایی خودش ظاهر شده است. گریم توسط ماریو. اولین محصولی که او عرضه کرد پالت سایه چشم Master Metals است. این پالت متشکل از پنج رنگ فلزی طلایی، نقره ای، مسی، برنزی، رزگلد است که گفته می شود از فلزات طبیعی زمین الهام گرفته شده است. به ما گفته می‌شود که اینها پوشش‌دهی شدید و پر از مرواریدهای رنگین کمانی بسیار ظریف هستند. از آنجایی که این سایه ها با تکنولوژی ژل-پودر فرموله شده اند، رنگ بی وزنی را ارائه می دهند. می‌توانید اینها را مستقیماً روی درب‌های خود اعمال کنید یا Master Metal™ Manipulator™ را خریداری کنید و از آنها به عنوان فویل مایع استفاده کنید.

این پالت با قیمت 48 دلار آمریکا (قبل از کسر مالیات) به فروش می رسد که حدود 9.60 دلار در هر سایه است. وزن هر سایه 1.5 گرم است. در مقایسه با برخی از مارک های دیگر در Sephora مانند Pat McGrath، این به نظر می رسد با قیمت برند نهایی بالاتر باشد. یک Celestial Divinity Luxe Quad از Pat McGrath Labs از 4 سایه (1.88-1.98 گرم در هر سایه) تشکیل شده و با قیمت 58 دلار به فروش می رسد. اگر می‌خواهید از سایه‌های ماریو به‌عنوان فویل‌های مایع استفاده کنید، می‌توانید به Master Manipulator 14 دلاری اضافه کنید که مجموع شما را به 62 دلار می‌رساند.

اولین برداشت من این است که سایه‌ها کاملاً خیره‌کننده هستند و اندازه‌های تابه به اندازه‌ای بزرگ هستند که انگشت/برس شما را در آن فرو ببرید و روی سایه‌های مجاور اثری نداشته باشد. من از طرفداران پر و پا قرص متالیک هستم و از این که طیف سایه‌ها همدیگر را تعریف می‌کنند، لذت می‌برم. من اینها را به مدت 8 ساعت پوشیدم و ماندگاری بالایی داشتند، کمترین ریزش داشتند و بی عیب به نظر می رسیدند. بسته بندی جمع و جور است، در تمام سفید براق به نظر می رسد و حتی دارای یک آینه برای استفاده در حین حرکت است. من از این واقعیت خوشم می‌آید که این سایه‌ها را می‌توان روی درب انداخت و شما ظاهر چشم‌های زیبایی دارید. با این حال، به نظر من این پالت از کامل بودن فاصله زیادی دارد.

چندین چیز وجود دارد که در این پالت از آنها لذت نمی برم. اولاً، اگر دوست دارید این سایه ها را امتحان کنید، فویل های مایع و استفاده از ابزار خراش دادن را دوست ندارم. شما باید این اقلام را جداگانه خریداری کنید. برای 48 دلار حداقل یک نسخه کوچک باید گنجانده شود. دوم، رنگ ها زیبا هستند، اما ناهماهنگ هستند. سایه های “طلایی” و “رز گلد” نفس گیر هستند و درپوش های خود را نشان می دهند. با این حال متوجه شدم که “نقره” و “مس” به اندازه “طلا” یا “رزگلد” رنگدانه نیستند و رنگدانه مشابهی ندارند. این بسیار ناامید کننده با توجه به برچسب قیمت است. سوم، من عملاً غیرممکن است که این سایه‌ها را با قلم مو روی پلک‌هایم ببندم، وقتی سایه‌ها خشک هستند. من با انگشتم کاربرد بسیار بهتری داشتم و توانستم آنها را خیلی بهتر با هم ترکیب کنم و روی رنگدانه بسته بندی کنم. چهارم، به نظر می‌رسد قیمت بالایی دارند و در مقایسه با فرمول متالیک شگفت‌انگیزی که می‌توانید در سایه چشم Pat McGrath یا فرمول Natasha Denona پیدا کنید، این چیزی فوق‌العاده انقلابی نبود. در نهایت، وقتی Master Metal™ Manipulator™ را خریدم، سایه‌ها روی درب من شروع به چروک شدن کردند، و این مشکلی نیست، زیرا پلک‌های من خیلی چرب نیستند.

افکار نهایی:

به طور کلی، این پالت سایه چشم مورد علاقه من نیست. من احساس می کنم که قیمت آن نسبت به آنچه که هست بیش از حد است، و با این قیمت، انتظار دارم تقریباً کمال باشد. اگر 5 سایه می‌خرید، همه آنها باید فرمول، رنگدانه و قوام یکسانی داشته باشند. علاوه بر این، بسیار خوب است که حداقل یک Mini Master Metal™ Manipulator™ اضافه کنید تا یک علاقه‌مند به آرایش بتواند آن را به عنوان فویل مایع امتحان کند. به عنوان یکی از طرفداران پت مک گراث، بیشتر وسوسه می شوم که چند دلار اضافی خرج کنم و فرمول متالیک کروم دوتایی را بخرم که بسیار عالی است! اگر این پالت به فروش برسد، ممکن است سرمایه گذاری توجیه پذیرتر باشد.

طرفداران

 • سایه های فلزی رنگدانه

 • مناسب پوست های مختلف

 • بسته بندی شیک و جمع و جور

 • شامل یک آینه

 • آسان برای مخلوط کردن

 • رنگدانه دار

 • بدون ظلم، بدون پارابن، بدون گلوتن و وگان

منفی

 • بدون سایه های مات یا انتقالی

 • قیمتش بالاست

 • سایه ها در رنگدانه سازگار نیستند

 • Master Metal™ Manipulator™ و اسکراپر باید جداگانه خریداری شوند

 • استفاده از برس با اینها مشکل است

 • با استفاده از Master Metal™ Manipulator™ روی من ایجاد شد

منبع: https://www.poutsopretty.com/makeup-by-mario-master-metals-tm-eyeshadow-palette-review-and-swatches/